ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد تمام احتمالات دربی آسیایی/ استقلال و پرسپولیس در چه صورت به مصاف یکدیگر می روند؟
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۲
کد خبر: 76480
تاریخ انتشار: ۰۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
مدیر عامل آب و فاضلاب استان مرکزی خبر داد؛

بهره مندی 27هزار نفر از روستاییان از 34 پروژه در سطح استان مرکزی/ مشکل آب روستای «گاوخانه» تا هفته آینده برطرف می شود

عرفانی نسب مدیر عامل آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: 34پروژه شامل اصلاح توزیع شبکه داخلی، ساخت مخزن، حفر چاه و خطوط انتقال در روستاها انجام خواهد گرفت که جمعیتی معادل 27هزار نفر از این پروژه ها که اعتباری 25میلیارد تومانی صرف آن شده است، بهره مند خواهند شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ عرفانی نسب مدیر عامل آب و فاضلاب استان مرکزی با اشاره به آخرین پروژه های در دست افتتاح در سطح استان، گفت: 34پروژه شامل اصلاح توزیع شبکه داخلی، ساخت مخزن، حفر چاه و خطوط انتقال در روستاها انجام خواهد گرفت که جمعیتی معادل 27هزار نفر از این پروژه ها که اعتباری 25میلیارد تومانی صرف آن شده است، بهره مند خواهند شد.

وی افزود: 4پروژه نیز در بخش شهری افتتاح خواهد شد که می توان به ساخت ایستگاه پمپاژ و خط انتقال در شهر کارچان، بازسازی ایستگاه پمپاژ در اراک، ساخت خط انتقال در خمین و ساخت دو مخزن به گنجایش 10هزار متر مکعب در شهر ساوه اشاره کرد.

عرفانی نسب در ادامه با اشاره به مشکلات روستای مهردشت(گاوخانه)، گفت: سال گذشته 900میلیون تومان جهت برطرف کردن مشکل آب این روستا اعتبار در نظر گرفته شد که با توجه برخی مشکلات هیچ مبلغی از این اعتبار تخصیص پیدا نکرد و عملا اقدامی انجام نشد. البته در این روستا آب به اندازه نیاز وجود دارد ولی مشکل اصلی مربوط به فرسودگی شبکه توزیع آب و نبود مخزن به اندازه نیاز است. برای رفع این مشکلات اقداماتی از سوی اهالی منطقه و آب و فاضلاب استان صورت گرفته تا با حفر و لوله گذاری نزدیک به دوهزار متر، تا هفته آینده شبکه آب این روستا را به اراک وصل کنیم و این مشکل برطرف شود.

انتهای پیام/

captcha