ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۱
کد خبر: 76237
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک مطرح کرد؛

خانواده ها از تجمع در اطراف حوزه های امتحانی خودداری کنند/ داوطلبان حتما ماسک به همراه داشته باشند

نظری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بیشترین امکان انتقال ویروس کرونا در هنگام تجمع داوطلبین و خانواده هایشان در ابتدا و انتهای زمان کنکور احتمال می رود. لذا از تجمع خودداری شود و فاصله گذاری دو متر بین افراد رعایت شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ نظری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک در خصوص عدم نگرانی خانواده ها جهت حضور فرزندانشان در کنکور سراسری، گفت: اگر موارد بهداشتی رعایت شود جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد. اولا در هنگام رفت و آمد ترجیحا از وسیله شخصی استفاده شود و یا اگر از وسیله عمومی استفاده می کنند سعی شود فاصله خود با دیگران را رعایت کنند.

وی افزود: کنکوری های عزیز حتما دو ماسک بهداشتی به همراه خود داشته باشند که در صورت طولانی شدن استفاده یا کثیف شدن ماسک اول، دچار استرس نشوند. هر چند تعداد محدودی ماسک هم در حوزه های امتحانی پیش بینی شده که در صورت لزوم به داوطلبان داده می شود.

نظری ادامه داد: بیشترین امکان انتقال ویروس کرونا در هنگام تجمع داوطلبین و خانواده هایشان در ابتدا و انتهای زمان کنکور احتمال می رود. لذا از تجمع خودداری شود و فاصله گذاری دو متر بین افراد رعایت شود.

وی با اشاره به حضور آمبولانس و پزشک در حوزه های امتحانی، گفت: از داوطلبانی که علائمی شبیه سرماخوردگی یا آنفولانزا دارند تقاضا داریم از حضور در مراکز امتحانی خودداری کنند و مشکل خود را به اطلاع مراکز برگزاری آزمون برسانند، چرا که پیش بینی شده تا اتاق های ایزوله ای برای این افراد در نظر گرفته شود تا آزمون خود را در آنجا بدهند. همچنین برای افرادی که درگیر بیماری هستند و در بیمارستان حضور دارند، آزمون در همان محل بستری از آنها گرفته می شود.

انتهای پیام/

captcha