زندگی فاطمه زهرا(س) در تاریخ، یک نقطه درخشان و استثنایی است/ چرا پیامبر دست دخترش را بوسید حضرت زهرا(س) تا پای جان از ولایت زمان خود دفاع کردند اقیانوس هند زیر سایه موشک‌های بالستیک سپاه/ اهداف دریایی از فاصله ۱۸۰۰ کیلومتری منهدم شدند خبر مهم در اردوی سرخ ها؛ پرسپولیس به جام باشگاه‌های جهان می‌رود؟! سکوت رسانه‌های غربی در قبال مرگ و میر ناشی از واکسن فایزر رئیسی: ۳۰ هزار نفر به قشم رفته‌اند! هر پیک مساوی است با ۸ تا ۱۰ هزار مرگ / مدارس به هیچ وجه به صورت اجباری برگزار نخواهد شد کشف 10 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در فراهان مکتب و مسیر شهدا برای جامعه و مردم امیدآفرین و نشاط بخش است شهدا نماد مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر قدرت های استکباری هستند بنزین تشویقی ایام کرونایی صحت ندارد / سهمیه بندی بنزین تغییر نکرده است
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
کد خبر: 76060
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
دبیرکل مجمع اندیشه و وحدت اسلامی استان مرکزی:

مافیای صنعت خسارت های جبران ناپذیری را به استان مرکزی وارد کرده اند/ مجلس یازدهم برای رفع مشکلات مردم گام های مؤثری بردارد

دبیرکل مجمع اندیشه و وحدت اسلامی استان مرکزی گفت: از مجلس یازدهم انتظار داریم در بحث معیشت و گرانی با در نظر گرفتن مشکلات مردم گام های مؤثری بردارد و افق روشنی را پیش روی مردم قرار دهد چرا که تداوم مسیر مجلس دهم می تواند باعث دلسردی مردم از نمایندگان انقلابی شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ رضا عزیز آبادی دبیرکل مجمع اندیشه و وحدت اسلامی استان مرکزی در دیدار دبیران احزاب و نیروهای انقلاب اسلامی با علیرضا نظری نماینده مردم خمین گفت: رأی مردم به نیروهای انقلابی برای تشکیل مجلس یازدهم برخاسته از امید جامعه به تفکر انقلابی برای ایجاد تحول و حل معضلات و مشکلات کشور است

عزیز آبادی اظهار کرد: از مجلس یازدهم انتظار داریم در بحث معیشت و گرانی با در نظر گرفتن مشکلات مردم گام های مؤثری بردارد و افق روشنی را پیش روی مردم قرار دهد چرا که تداوم مسیر مجلس دهم می تواند باعث دلسردی مردم از نمایندگان انقلابی شود.

وی ادامه داد: همفکری مجمع نمایندگان استان مرکزی و وحدت بین نمایندگان می تواند پایه گذار تحولات امید بخشی در استان مرکزی باشد.

دبیرکل مجمع اندیشه و وحدت اسلامی استان مرکزی بیان کرد: نمایندگان استان مرکزی باید از تک‌روی و انفرادی عمل کردن پرهیز کنند. نگاه شهرستانی و حوزه‌ای نداشته باشند و با نگاه ملی مسائل و موضوعات را بررسی کنند.

وی با اشاره به اینکه از عملکرد صحیح و مواضع انقلابی و اخلاق‌مداری نمایندگان انقلابی حمایت می کنیم ادامه داد: پیشرفت تمام شهرستان های استان به نفع مردم است ولی شاهد هستیم با نگاه منطقه ای و مخالفت های بی اساس فرصت های طلایی سرمایه گذاری در استان مرکزی از دست می رود.

عزیز آبادی با تاکید بر اینکه مافیای صنعت خسارت های جبران ناپذیری را به مردم استان مرکزی وارد کرده است گفت: دفاتر صنایع بزرگ استان که با ایجاد آلودگی سلامت مردم را بخاطر انداخته اند در تهران قرار دارد و این مشکل سبب شده است این شرکت ها از دسترس نظارت خارج شوند و مافیای صنعت هر جور که بخواهند برای این شرکت ها تصمیم گیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: بازگشت عوارض این کارخانه ها به استان و گردش مالی حاصل از این اتفاق می تواند تحول اقتصادی، معیشتی و عمرانی را رقم بزند.

انتهای پیام/

captcha