زمان اعلام نتایج همه کنکورها و پذیرش دانشگاه ها در سال 99 اعلام شد شمار مبتلایان به بیماری کووید 19 در استان مرکزی به 13653 نفر رسید/شناسایی 183 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته قدرت دفاع و بازدارندگی کشور منشا درونی و مردمی دارد/تولید قدرت ادامه دارد ریشه مشکلات کشور نبود روحیه انقلابی و جهادی است/ مسئولان به جای قدرت‌زدگی مردم‌دار باشند گزارش| گام بلند متخصصان جوان ایرانی برای خودکفایی در صنعت فولاد/ چگونه فولاد کاوه پوزه تحریم صنعت فولاد کشور را به خاک می‌مالد؟ حکیمی‌پور: دولت سفره مردم را با گران کردن ارز کوچک کرد / حقوق‌های نجومی کنونی در هیچ دولتی نبوده فرهادی: رعایت پروتکل‌ها کم شده / قلیان مشترک عامل انتقال صددرصدی کرونا / قرنطینه مطلق مقدور نیست دوئل امنیت و اعتراض در میدان معیشت / ما ضدنظام نیستیم! ترامپ: جز با تقلب، بازنده انتخابات نخواهیم بود / پس از انتخابات شرایط مذاکره با ایران را سخت‌تر خواهم کرد ژاوی: دیدار با پرسپولیس یک فینال است/ پرشورترین بازی‌ها را مقابل ایرانی‌ها انجام داده‌ایم
شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴
کد خبر: 76060
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
دبیرکل مجمع اندیشه و وحدت اسلامی استان مرکزی:

مافیای صنعت خسارت های جبران ناپذیری را به استان مرکزی وارد کرده اند/ مجلس یازدهم برای رفع مشکلات مردم گام های مؤثری بردارد

دبیرکل مجمع اندیشه و وحدت اسلامی استان مرکزی گفت: از مجلس یازدهم انتظار داریم در بحث معیشت و گرانی با در نظر گرفتن مشکلات مردم گام های مؤثری بردارد و افق روشنی را پیش روی مردم قرار دهد چرا که تداوم مسیر مجلس دهم می تواند باعث دلسردی مردم از نمایندگان انقلابی شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ رضا عزیز آبادی دبیرکل مجمع اندیشه و وحدت اسلامی استان مرکزی در دیدار دبیران احزاب و نیروهای انقلاب اسلامی با علیرضا نظری نماینده مردم خمین گفت: رأی مردم به نیروهای انقلابی برای تشکیل مجلس یازدهم برخاسته از امید جامعه به تفکر انقلابی برای ایجاد تحول و حل معضلات و مشکلات کشور است

عزیز آبادی اظهار کرد: از مجلس یازدهم انتظار داریم در بحث معیشت و گرانی با در نظر گرفتن مشکلات مردم گام های مؤثری بردارد و افق روشنی را پیش روی مردم قرار دهد چرا که تداوم مسیر مجلس دهم می تواند باعث دلسردی مردم از نمایندگان انقلابی شود.

وی ادامه داد: همفکری مجمع نمایندگان استان مرکزی و وحدت بین نمایندگان می تواند پایه گذار تحولات امید بخشی در استان مرکزی باشد.

دبیرکل مجمع اندیشه و وحدت اسلامی استان مرکزی بیان کرد: نمایندگان استان مرکزی باید از تک‌روی و انفرادی عمل کردن پرهیز کنند. نگاه شهرستانی و حوزه‌ای نداشته باشند و با نگاه ملی مسائل و موضوعات را بررسی کنند.

وی با اشاره به اینکه از عملکرد صحیح و مواضع انقلابی و اخلاق‌مداری نمایندگان انقلابی حمایت می کنیم ادامه داد: پیشرفت تمام شهرستان های استان به نفع مردم است ولی شاهد هستیم با نگاه منطقه ای و مخالفت های بی اساس فرصت های طلایی سرمایه گذاری در استان مرکزی از دست می رود.

عزیز آبادی با تاکید بر اینکه مافیای صنعت خسارت های جبران ناپذیری را به مردم استان مرکزی وارد کرده است گفت: دفاتر صنایع بزرگ استان که با ایجاد آلودگی سلامت مردم را بخاطر انداخته اند در تهران قرار دارد و این مشکل سبب شده است این شرکت ها از دسترس نظارت خارج شوند و مافیای صنعت هر جور که بخواهند برای این شرکت ها تصمیم گیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: بازگشت عوارض این کارخانه ها به استان و گردش مالی حاصل از این اتفاق می تواند تحول اقتصادی، معیشتی و عمرانی را رقم بزند.

انتهای پیام/

captcha