زمان اعلام نتایج همه کنکورها و پذیرش دانشگاه ها در سال 99 اعلام شد شمار مبتلایان به بیماری کووید 19 در استان مرکزی به 13653 نفر رسید/شناسایی 183 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته قدرت دفاع و بازدارندگی کشور منشا درونی و مردمی دارد/تولید قدرت ادامه دارد ریشه مشکلات کشور نبود روحیه انقلابی و جهادی است/ مسئولان به جای قدرت‌زدگی مردم‌دار باشند گزارش| گام بلند متخصصان جوان ایرانی برای خودکفایی در صنعت فولاد/ چگونه فولاد کاوه پوزه تحریم صنعت فولاد کشور را به خاک می‌مالد؟ حکیمی‌پور: دولت سفره مردم را با گران کردن ارز کوچک کرد / حقوق‌های نجومی کنونی در هیچ دولتی نبوده فرهادی: رعایت پروتکل‌ها کم شده / قلیان مشترک عامل انتقال صددرصدی کرونا / قرنطینه مطلق مقدور نیست دوئل امنیت و اعتراض در میدان معیشت / ما ضدنظام نیستیم! ترامپ: جز با تقلب، بازنده انتخابات نخواهیم بود / پس از انتخابات شرایط مذاکره با ایران را سخت‌تر خواهم کرد ژاوی: دیدار با پرسپولیس یک فینال است/ پرشورترین بازی‌ها را مقابل ایرانی‌ها انجام داده‌ایم
شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶
کد خبر: 76044
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
امام جمعه خنداب:

نسخه شفا بخش و راه حل تمام مشکلات مقاومت است

امام جمعه خنداب با اشاره به اینکه نسخه شفا بخش و راه حل تمام مشکلات مقاومت است گفت: این راه حیات ملت ماست ما هرچه داریم و داشتیم از مقاومت است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام زمانی موسوی، امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن تبریک روز مباهله گفت: مباهله یک  واقعه بسیار مهم در روند اسلام بود و امروزهم به عنوان یکی از اسناد بزرگ حقانیت شیعه مطرح است.

موسوی اظهار کرد: برخی از وقایعی که امروز در جامعه ما اتفاق می افتد ریشه های آن در قبل از انقلاب است از جمله این قضایا واقعه تاریخی است که در سال 1332در کشور ما اتفاق افتاد.

  وی در ادامه افزود: یک دستاورد مهمی را که مصدق و دولت او با همکاری علمای وقت مرحوم کاشانی و سایر افراد داشتند ملی شدن صنعت نفت بود و خارج کردن این منبع سرشار خدادادی از چنگال انگلیسی ها بود. اما در ادامه دولت مصدق دچار اشتباه راهبردی و تاریخی شد که باید در عرصه بین المللی و سیاسی پشتوانه داشته باشیم و چون با انگلیس در تقابل هستیم باید به آمریکا تکیه کنیم دولتی که پیروز بود و دستاوردی این چنین مهمی داشت به واسطه این اشتباه راهبردی از سال 32 تا 57 به مدت 25 سال کشور ما تحت فشار و ذلت و حقارت قرار داد و فشارهایی بسیار مضاعف تر از گذشته بر مردم وارد شد.

موسوی تاکید کرد: دانستن این نکات صرفا بیان نکات تاریخی نیست باید برای نخبگان و مسئولان سیاسی ما درس عبرتی باشد و تجربه ارزشمندی است که در تصمیمات و مذاکرات باید از آن استفاده کنند و دچار اشتباه تاریخی نشوند این تجربه گذشته باید برای آینده چراغ راه باشد.

 خطیب جمعه خنداب گفت: بعضی از مسئولین نمی توانند یک قرارداد ساده ورزشی را با مربیان خارجی داشته باشند و یک نفر مشاور حقوقی وجود نداردکه قراردادها را ارزیابی کند و منفعل هستند چه اصراری بر ادامه قراردادها و مذاکرات ننگین دارند ؟نسخه شفا بخش و راه حل تمام مشکلات مقاومت است این راه حیات ملت ماست ما هرچه داریم و داشتیم از مقاومت است.

امام جمعه خنداب بیان کرد: بحث گشایش اقتصادی که از طریق فروش نفت به مردم است با خطوطی که در جلسه سران قوا که توسط قوه قضائیه و قوه مقننه لحاظ شده باید رعایت شود نباید کار به جایی برسد دولت از این مصوبه دنبال تامین بودجه برای خودش باشد و بدهکار کردن دولت آینده باشد.

وی بیان کرد: اگر قرار است مساجد پروتکل ها را رعایت کنند همه تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم اما اینگونه نباشد برخورد دوگانه و تبعیض آمیزی ببینیم نسبت به مراسمات عروسی و ترحیم با مماشات برخورد شود ولی در ارتباط با مجالس مذهبی با نهایت حدت و شدت برخورد کنیم که ما این را نمی پذیریم  بیشتر مبتلایان کرونا در این شهرستان به خاطر مراسمات عروسی است هم مردم باید رعایت کنند هم مسئولین توجه ویژه ای نسبت به این امر  داشته باشند .

13 روستای فاقد دهیاری در سطح شهرستان داریم که با پیگیری هایی که  انجام شده ان شاالله برخی مشکلات برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha