ماجرای استخدام برخی نمایندگان سابق مجلس در دستگاه‌ها کمک جدید انتخاباتی شلدون آدلسون به دونالد ترامپ/ قمارباز یهودی بازهم پای کار ترامپ آمد سلطانی‌فر: ورود مربی و بازیکن خارجی تا یک سال آینده ممنوع است سامانه ثبت انتخاب رشته کنکور ۹۹ از ساعت ۲۰ امروز فعال می‌شود الحاق ۱۸۸ فروند پهپاد و بالگرد به نیروی دریایی سپاه / رونمایی از ۳ ‌‌پهپاد برای نخستین بار+ ویژ‌گی‌ها و تصاویر رشد ۳۰ هزار واحدی شاخص در آخرین روز هفته قیمت جدید ۷ محصول ایران خودرو اعلام شد سرپرست وزارت صمت: کارت‌های بازرگانی جمع می‌شود/ ارائه کارت بر اساس رتبه بندی مجلّه سیاست خارجی آمریکا - Foreign Policy؛ تهران اورانیوم غنی‌شده برای سه بمب اتمی را دارد!/ سازمان اطلاعات دفاعی آمریکا: ایران احتمالاً جنگنده‌ نسل‌چهارم از روسیه می‌خرد مصوبه همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری از مهرماه ابلاغ شد
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶
کد خبر: 75987
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴
استاندار مرکزی:

اردوهای جهادی یک ظرفیت بسیار موثر برای خود سازی و تربیت نیروی انسانی است

استاندار مرکزی با اشاره به ظرفیت های بی نظیر اردوهای جهادی گفت: اردوهای جهادی یک ظرفیت بسیار موثر برای خود سازی و تربیت نیروی جهادی است و امسال نیز مبلغ یکصد میلیون تومان در این خصوص اختصاص داده خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی در شورای آموزش و پرورش استان که عصر امروز برگزار شد، گفت: در طی ۴ سال گذشته استان مرکزی به صورت متوالی در نهضت سواد آموزی رتبه برتر را کسب کرده و این قابل تحسین است و البته باید استمرار داشته و حمایت ها هم باید ادامه دار باشند.

وی افزود: استان مرکزی با توجه به ظرفیت های بسیار بزرگی که دارد باید در حوزه فرهنگ، تحصیل، آموزش و سواد آموزی پیشتاز باشد.

استاندار مرکزی با اشاره به ظرفیت های بی نظیر اردوهای جهادی بیان کرد: اردوهای جهادی یک ظرفیت بسیار موثر برای خود سازی و تربیت نیروی جهادی است و امسال نیز مبلغ یکصد میلیون تومان در این خصوص اختصاص داده خواهد شد.

وی افزود: به جهت عملکرد درخشان اردوهای جهادی در طرح هجرت نیازمند این هستیم که اقدامات انجام شده بازتاب داشته باشند و هم بتوانیم نقاط ضعف و خلاء های موجود را بهتر شناسایی کنیم.

آقازاده با اشاره به شروع سال تحصیلی گفت: امیدواریم برخورد مردم با ویروس کرونا به گونه ای باشد که زمان بازگشایی مدارس وضعیت سفید در استان داشته باشیم و فرضیه ما باید در روی وضعیت سفید باشد.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه شروع سال تحصیلی پانزدهم شهریور ماه تعیین شده است فعالیت دستگاه های آموزشی باید طبق تصمیمات و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا باشد.

انتهای پیام/ 

captcha