حضور دو تیم از استان مرکزی در مرحله نهایی دومین رویداد تولیدات محتوای بسیج لیگ قهرمانان آسیا| پرسپولیس با چهارمیخ کشیدن شارجه به عنوان صدرنشین صعود کرد دولت روزانه 1.2 میلیارد تومان برای پر کردن استخر خانه‌های لاکچری یارانه می‌دهد ویژه برنامه تلویزیونى شبکه امید درباره دومین رویداد سراسرى تولید محتواى دیجیتال بسیج+فیلم حکایت روزهایی که بی شبهات به دفاع مقدس نیست/از جهاد رزمندگان با دست خالی تا ایثار مدافعان سلامت در تحریم دارویی یکی از مهمترین بسترهای قدرت نرم، بستر فضای مجازی است آیا هاشمی امام را گول زد؟ دیوان محاسبات کشور: دستور جهانگیری مبنی بر عودت پرونده کشت و صنعت از هیات داوری مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به روز دوم رسید/ وقتی سوژه بازی‌سازی بسیج صهیونیست‌ها را عصبانی کرد شناسایی 247 مبتلا به کرونا در استان مرکزی/تعداد فوتی ها به 492 نفر رسید
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
کد خبر: 75976
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲

عمروعاص در عصر جدید

در عصر حاضر شاهد نقشه های عمروعاص گونه و اتفاقات زنجیره واری هستیم که قصد ضربه به حرکت های آزادیخواهانه و ضد استکباری دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ اکثریت مردم ایران از حیله گری و توطئه چینی عمروعاص در دوران حکومت حضرت علی (ع)  شنیده اند به حدی که بعضی اوقات به جای صفت حیله گری بکار می رود.

فردی که با بر سر نیزه زدن ورق های قرآن ، حکمیت را به وجود آورد و معاویه شکست خورده  در جنگ را با حکمیت به خلافت رساند.

اما در عصر حاضر شاهد نقشه های عمروعاص گونه و اتفاقات زنجیره واری هستیم که قصد ضربه به حرکت های آزادیخواهانه و ضد استکباری دارد.

از بحث کرونا و نمایش شیوع یک بیماری همه گیر در المپیک لندن ۲۰۱۲ که بگذریم شاهد به ستوه آوردن مردم جهان با کرونا هستیم.

اما در کشورهای محور مقاومت ، فشارهای اقتصادی نیز بر شدت خستگی مردم افزوده است و در این میان عمروعاص آماده ظهور به‌عنوان قاضی و میانجی صحنه می شود.

در انفجار مخازن بندر بیروت لبنان شاهد کشتار بی رحمانه مردم بودیم ولی " مکرون" رئیس جمهور فرانسه وارد بیروت شد و در سناریوی از پیش نوشته، بعضی از مردم فیلمبردار خواستار مدیرت فرانسه بر لبنان شدند و حتی طوماری امضا کردند، البته این مرد فرانسوی ، عمروعاص جدید نیست بلکه او یک قطعه از پازل جهانی است.

وقتی این اتفاقات را کنار حوادث آتش سوزی در عراق و سایر کشورهای منطقه قرار دهیم پازل ذهنی تکمیل میشود.

در ماجرای تهدید هواپیمای مسافربری  ایرانی بر فراز آسمان سوریه توسط هواپیماهای جنگی آمریکا که مسافران ایرانی و لبنانی داشت با هوشیاری پدافند سوریه ، فاجعه ای رخ نداد و این تکه پازل عمروعاص ناقص ماند و قطعا به دنبال جبران آن در سوریه خواهد بود.

اما این پازل حتی برای کشورهای همسو با غرب قطعاتی دارد و حتی مردم اروپا باید آماده سختی ها شوند زیرا هدف این گروه فراماسونی، سلطه بر جهان است و قطعا کشور مطیع و مستعمره بهتر از کشور همسو است.

در ایران اسلامی به خاطر پیشرفت‌های نظامی و پزشکی شاید نتوانند ریسک حمله نظامی را قبول کنند و یا به بهانه پیشگیری از کرونا ، واکسن‌های آلوده را مانند ماجرای خون‌های آلوده به ایدز فرانسوی به ایران وارد کنند ولی اقتصاد و فرهنگ را حتماً هدف قرار می‌دهند.

این عمروعاص جهانی که مشغول باور سازی در جهان است از تحریم اقتصادی و وسایل ارتباطی نوین به‌عنوان سلاح‌هایی ضد ایران استفاده می‌کند.

در ایران اسلامی شاید انفجاری مانند بیروت کارساز نباشد چون ایرانیان باور دارند که دشمن خارجی دارند و تجربه نشان داده در جنگ متحد می‌شوند و خاک فروش نیستند اما در بحث اقتصادی و از طریق نفوذ می‌توان انفجار را به وجود آورد تا زمینه نارضایتی در مردم و آشوب‌های خیابانی فراهم شود.

در حالی که شدیدترین تحریم های اقتصادی بر ضد ایران وضع شده است ولی شاهد تاب آوری و کم اثر شدن اثرات آن با دور زدن تحریم ها و تبادلات منطقه ای هستیم.

دولت هم با روش های مختلف، در حال اعطای سهام و به نوعی دخیل کردن مردم در فضای جدید اقتصادی جهت تخلیه فشار ذهنی بر مردم است.

پس عمروعاص در ایران چه کار کند؟

ابتدا باید توقعات زندگی را با تهاجم فرهنگی در راستای کاهش تاب آوری بالا ببرد و زمینه بد بینی به رسانه های داخلی را بوجود آورد و از طرفی بمب اقتصادی خود را در جایی منفجر کند که بیشترین ایرانی در آن متضرر شوند به نحوی که مسئولین، بی کفایت نمایش داده شوند پس اگر نهادهای نظارتی کشور متوجه حرکات نفوذی ها نباشند باید منتظر سلسله حملات فرهنگی و اقتصادی در کشور بود.

امیر رجبی

انتهای پیام/

captcha