حضور دو تیم از استان مرکزی در مرحله نهایی دومین رویداد تولیدات محتوای بسیج لیگ قهرمانان آسیا| پرسپولیس با چهارمیخ کشیدن شارجه به عنوان صدرنشین صعود کرد دولت روزانه 1.2 میلیارد تومان برای پر کردن استخر خانه‌های لاکچری یارانه می‌دهد ویژه برنامه تلویزیونى شبکه امید درباره دومین رویداد سراسرى تولید محتواى دیجیتال بسیج+فیلم حکایت روزهایی که بی شبهات به دفاع مقدس نیست/از جهاد رزمندگان با دست خالی تا ایثار مدافعان سلامت در تحریم دارویی یکی از مهمترین بسترهای قدرت نرم، بستر فضای مجازی است آیا هاشمی امام را گول زد؟ دیوان محاسبات کشور: دستور جهانگیری مبنی بر عودت پرونده کشت و صنعت از هیات داوری مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به روز دوم رسید/ وقتی سوژه بازی‌سازی بسیج صهیونیست‌ها را عصبانی کرد شناسایی 247 مبتلا به کرونا در استان مرکزی/تعداد فوتی ها به 492 نفر رسید
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
کد خبر: 75975
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
ابوترابی در گفت و گو با دانا:

«آخوندی» به جای حل معضل مسکن 6سال به دنبال گعده‌های سیاسی بود/ احتمال شکایت نمایندگان مجلس از آخوندی

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای آخوندی وظایفی را که در حوزه مسکن به عهده داشت رها کرد و همین باعث شد 6 سال کشور معطل این بی برنامگی ها شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف آباد در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ درباره احتمال شکایت نمایندگان مجلس از عباس آخوندی به دلیل مسائل پیش آمده در حوزه مسکن و تصمیمات وی برای مسکن مهر گفت: آیت الله رئیسی برای اولین بار به مسئله مهم ترک فعل اشاره کردند که بزرگترین ضربات را به کشور و نظام از سوی مسئولان وارد کرده است.

وی با بیان اینکه ترک فعل از سوی مسئولان یعنی مسئولی وظایف خود را انجام ندهد و این وظایف روی هم آنقدر تلمبار شوند که در نهایت به مثابه یک بهمن فرو بریزد، افزود: وقتی مسئولان وظایف خود را انجام نمی دهند به یک بهمن تبدیل شده و بر سر مردم خراب می شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه آقای آخوندی در دوران مسئولیت خود در این مسیر حرکت کرد، ادامه داد: آقای آخوندی وظایفی را که در حوزه مسکن به عهده داشت رها کرد و همین باعث شد 6 سال کشور معطل این بی برنامگی ها شود.

این نماینده مجلس گفت: آقای آخوندی یک ساختمانی با عنوان «ساختمان وارتانا» به عنوان پاتوق سیاسی برای  هم حزبی های خود راه انداخته بود و گروه های مختلف سیاسی را برای گعده های حزبی دور هم جمع می کرد.

نماینده مردم نجف آباد گفت: آقای آخوندی در زمان تصدی گری در وزارت مسکن و شهرسازی به جای آنکه وظایف وزارتی خود را انجام دهد کارهای سیاسی انجام می داد.

وی با بیان اینکه آقای آخوندی با ترک فعل وزارتی بزرگترین ضربه را به نظام و ملت زد گفت: مردم به خصوص قشر کم درآمد به خاطر گرانی مسکن به مسئولان بی اعتماد شدند.

ابوترابی با بیان اینکه نفوذی های بزرگ همیشه با ترک فعل های بزرگ، مهلک ترین ضربه ها را به منافع یک کشور و ملت زدند گفت: باید روشن شود که آقای آخوندی عمدا ترک فعل کرده یا غیر عمد بوده است.

این نماینده مجلس با اشاره به سخنان رئیس قوه قضائیه درخصوص مجازات ترک فعل گفت: آیت الله رئیسی برای مردم روشن کنند که ترک فعل از سوی آقای آخوندی عمدی بوده یا یک کار کارشناسی غیر عمد و به مردم بگویید مجازات این ترک وظیفه چیست؟

انتهای پیام/

captcha