حضور دو تیم از استان مرکزی در مرحله نهایی دومین رویداد تولیدات محتوای بسیج لیگ قهرمانان آسیا| پرسپولیس با چهارمیخ کشیدن شارجه به عنوان صدرنشین صعود کرد دولت روزانه 1.2 میلیارد تومان برای پر کردن استخر خانه‌های لاکچری یارانه می‌دهد ویژه برنامه تلویزیونى شبکه امید درباره دومین رویداد سراسرى تولید محتواى دیجیتال بسیج+فیلم حکایت روزهایی که بی شبهات به دفاع مقدس نیست/از جهاد رزمندگان با دست خالی تا ایثار مدافعان سلامت در تحریم دارویی یکی از مهمترین بسترهای قدرت نرم، بستر فضای مجازی است آیا هاشمی امام را گول زد؟ دیوان محاسبات کشور: دستور جهانگیری مبنی بر عودت پرونده کشت و صنعت از هیات داوری مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به روز دوم رسید/ وقتی سوژه بازی‌سازی بسیج صهیونیست‌ها را عصبانی کرد شناسایی 247 مبتلا به کرونا در استان مرکزی/تعداد فوتی ها به 492 نفر رسید
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
کد خبر: 75971
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
بختیاری اعلام کرد

تهیه ۵۰ هزار تبلت برای دانش آموزان محروم / ۲۵۰ هزار دستگاه نیاز است

رییس کمیته امداد گفت: در حال حاضر ٢۵٠ هزار دانش آموز به تبلت نیاز دارند. در مرحله اول ۵۰ هزار تبلت در اولویت نخست تهیه شده و بنیاد مستضعفان نیز تهیه ۱۴ هزار تبلت و ستاد اجرایی فرمان امام هم حدود ۱۰ هزار بسته را متقبل شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، بختیاری رییس کمیته امداد با بیان اینکه کد #١۴* نیز آماده دریافت کمک مردمی است، افزود: ٣٧۵ هزار دانش آموز تحت پوشش امداد هستند و در حال حاضر ٢۵٠ هزار دانش آموز به تبلت نیاز دارند. در مرحله اول ۵۰ هزار تبلت در اولویت نخست تهیه شده و بنیاد مستضعفان نیز تهیه ۱۴ هزار تبلت و ستاد اجرایی فرمان امام هم حدود ۱۰ هزار بسته را متقبل شده است. همچنین قرار شده است تا اپراتور‌ها نیز ۲۵ هزار تبلت تهیه کنند.

بختیاری با اشاره به این اینکه جشن عاطفه‌ها به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی امسال به راحتی برگزار نمی‌شود، توضیح داد:، اما دفاتر امداد در اختیار خیران است و ستاد اجرایی فرمان امام هم یک میلیون بسته آموزشی تهیه کرده است. در جا‌هایی هم‌که پروتکل‌ها مشکلی ندارد مدارس کانون‌های اصلی خواهند بود.

captcha