حضور دو تیم از استان مرکزی در مرحله نهایی دومین رویداد تولیدات محتوای بسیج لیگ قهرمانان آسیا| پرسپولیس با چهارمیخ کشیدن شارجه به عنوان صدرنشین صعود کرد دولت روزانه 1.2 میلیارد تومان برای پر کردن استخر خانه‌های لاکچری یارانه می‌دهد ویژه برنامه تلویزیونى شبکه امید درباره دومین رویداد سراسرى تولید محتواى دیجیتال بسیج+فیلم حکایت روزهایی که بی شبهات به دفاع مقدس نیست/از جهاد رزمندگان با دست خالی تا ایثار مدافعان سلامت در تحریم دارویی یکی از مهمترین بسترهای قدرت نرم، بستر فضای مجازی است آیا هاشمی امام را گول زد؟ دیوان محاسبات کشور: دستور جهانگیری مبنی بر عودت پرونده کشت و صنعت از هیات داوری مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به روز دوم رسید/ وقتی سوژه بازی‌سازی بسیج صهیونیست‌ها را عصبانی کرد شناسایی 247 مبتلا به کرونا در استان مرکزی/تعداد فوتی ها به 492 نفر رسید
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷
کد خبر: 75962
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۷

آیا سقوط دولت دیاب شکست حزب الله بود؟+ فیلم

فراکسیون مقاومت لبنان (حزب الله) در روزی که دولت حسن دیاب بر سر کار آمده بود، طی اطلاعیه ای اعلام کرد: «این دولت هیچ شباهتی به مشی و حزب ما ندارد. تنها برای نجات لبنان از بی دولتی، به استقرار یک دولت رضایت دادیم».

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پس از وقوع حادثه انفجار مهیت در بیروت، لبنان شاهد برخی ناآرامی های سیاسی در داخل کشور لبنان بود.

در میان این این ناآرامی ها، بحث استعفای دولت «حسان دیاب» نخست‌وزیر لبنان مطرح شد.

در نهایت پس و کس و قوس های چند روزه دولت لبنان رسما سقوط کرد.

 پس از این اتفاق، برخی رسانه های غربی و خارجی به تحلیل این موضوع پرداختند و مدعی شدند که حزب الله لبنان حامی دولت لبنان بوده است و سقوط این دولت باعث تضعیف حزب الله لبنان شده و در واقع یک شکست تاریخی در کارنامه حزب الله خواهد بود.

 این ادعا در حالی صورت گرفت که نماینده فراکسیون مقاومت لبنان (حزب الله) در روزی که دولت حسن دیاب بر سر کار آمده بود، طی نطقی صریحا اعلام کرد: «این دولت هیچ شباهتی به مشی و حزب ما (حزب الله) ندارد و تنها برای نجات لبنان از بی دولتی، به استقرار یک دولت رضایت دادیم». 

در این میان فضاسازی رسانه های غربی و داخلی مبنی بر اینکه این دولت سقوط کرده لبنان در حمایت حزب الله لبنان بوده است جای تامل و سوال دارد!

لبنان

downloadدانلود

captcha