مقصر کیست؟ / به سوی باز پس‌گیری مغان/ ازدواج آسان به لطف کرونا استقلال منتظر پرسپولیس در آسیا/ آخرین فرصت صعود در گروه مرگ/ الهلال کنار رفت، پاختاکور حریف شد تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین مراسم روضه خوانی در منزل شهید شاخص دلیجانی +تصاویر ماجرای استخدام برخی نمایندگان سابق مجلس در دستگاه‌ها
پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۱
کد خبر: 75956
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶
آیت الله دری نجف آبادی:

سازمان تبلیغات ایده های نوین را در جهت پیشبرد اهداف انقلاب عملیاتی کند/استان مرکزی از نظر جمعیت وضعیت خوبی ندارد

امام جمعه اراک گفت: سازمان تبلیغات با تکیه بر روحیه جوانان انقلابی ایده های جدید و نوین را در جهت پیشبرد اهداف انقلاب عملیاتی کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی عصر امروز در دیدار با رئیس سازمان تبلیغات گفت: استان مرکزی با توجه به ظرفیت های بسیار گسترده آن از همه ابعاد مرکز کشور است و ظرفیت های بی نظیر این استان در حوزه های صنعت، حوزوی، مشاهیر، نخبگان، کشاورزی و دانشگاهی به عنوان یک مرکز در کشور پیشرو و پیشگام است.

دری نجف آبادی اظهار کرد: تردد روزانه بیش از ۵۰۰ هزار نفر در استان مرکزی یک ظرفیت های بسیار خوبی ایجاد کرده که جدای از موضوعات اقتصادی باید از نظر فرهنگی نیز از این ظرفیت عظیم استفاده شود.

وی ادامه داد: سازمان تبلیغات اسلامی امروز باید احیاء و جوان گرایی در مساجد را در دستور کار بگذارد. در این راستا جوان گرایی هیئت امنا و همکاری با بسیج و مجموعه های فرهنگی در کنار تجربیات پیشکسوتان یک ضرورت مهم است و استان مرکزی از نظر دارا بودن مساجد فعال یک استان پیشتاز است که باید از آنها بهتر استفاده شود.

امام جمعه اراک با اشاره به اینکه متاسفانه استان مرکزی از نظر جمعیت وضعیت خوبی ندارد بیان کرد: هم اکنون یک جمعیت پیر در استان وجود دارد که در این خصوص نیاز است همه دستگاه های فرهنگی، اجتماعی و متولی نقش آفرینی کنند.

وی با تاکید بر اینکه یکی از تاکیدات مهم مقام معظم رهبری توجه به مسئله جمعیت است افزود: اگر این موضوع نادیده گرفته شود قطعا با آسیب های امنیتی و اجتماعی روبه رو خواهیم شد و لذا این اهمیت وجود دارد که به مسئله جمعیت توجه شود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: توجه به مسئله خانواده همواره در طول انقلاب اسلامی مورد توجه بوده اما با توجه به نقشه های شوم و توطئه های دشمنان باید بیش از گذشته به این مسئله توجه شود.

دری نجف آبادی بیان کرد: کیان اسلام و اهل بیت(ع) بر پایه خانواده بنا نهاده شده و دشمن به خوبی می داند برای ضربه زدن به اسلام و فرهنگ اهل بیت(ع) باید به بنیان خانواده ضربه وارد کند و لذا امروز همه باید برای حفظ و تقویت بنیان خانواده پای کار بیاییم.

امام جمعه اراک با اشاره به اینکه فعالیت در فضای مجازی توسط سازمان تبلیغات باید هوشمندانه و سخت کوشانه و در جهت امید آفرینی، وحدت و نشاط انجام شود اظهار کرد: امروز دستگاه های تبلیغاتی باید توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان و آمریکائی ها را افشاء کنند و پشت پرده های فتنه گری های آمریکا را برای مردم تبیین کنند و سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یک دستگاه مردمی باید پیشتاز این مسئله باشد.

وی گفت: سازمان تبلیغات با تکیه بر روحیه جوانان انقلابی ایده های جدید و نوین را در جهت پیشبرد اهداف انقلاب عملیاتی کند.

امام جمعه اراک با اشاره به اینکه توجه به فرهنگ عاشورا در شرایط فعلی یک ضرورت مهم است و سازمان تبلیغات باید در این مسئله پیشرو باشد خاطرنشان کرد: تحول آفرینی بر اساس روحیات انقلابی ها، جوانان و تکیه بر امید و نشاط باید در سازمان تبلیغات مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/

captcha