رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

سازمان تبلیغات آمادگی کامل برای اعتلای اسلام ناب محمدی مبتنی بر فرهنگ عاشورا را دارد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: ایام محرم و صفر یک وظیفه سنگینی بر دوش سازمان تبلیغات قرار داده و سازمان تبلیغات آمادگی کامل برای اعتلای اسلام ناب محمدی مبتنی بر فرهنگ عاشورا دارد و همواره پیشگام و پیشرو در این خصوص حرکت خواهد کرد.
کد خبر: ۷۵۹۵۵ تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام والمسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: دستگاه عظیم سازمان تبلیغات بازوی موثر و اثرگذار نمایندگی ولی فقیه در استان ها است و اولویت های استان بر طبق تاکیدات نماینده ولی فقیه در استان در دستور کار قرار می گیرد.

قمی اظهار کرد: ظرفیت های بسیار زیادی برای پیشبرد اهداف فرهنگی در سازمان تبلیغات وجود دارد که با توجه به شرایط امروز جامعه در دستور کار قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: امروز با توجه به شرایط سختی که به واسطه کرونا و تحریم ها در کشور ایجاد شده رسالت و وظایف سنگینی بر دوش این سازمان قرار دارد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی  بیان کرد: ایام محرم و صفر یک وظیفه سنگینی بر دوش سازمان تبلیغات قرار داده و سازمان تبلیغات آمادگی کامل برای اعتلای اسلام ناب محمدی مبتنی بر فرهنگ عاشورا دارد و همواره پیشگام و پیشرو در این خصوص حرکت خواهد کرد.

قمی یادآور شد: یکی از محورهای کاری در سازمان تبلیغات توجه و تحقق بیانات مقام معظم رهبری است که از چند سال گذشته همه ظرفیت ها را برای تحقق این مهم پای کار آورده است و این موضوع در استان مرکزی با توجه به ویژگی صنعتی بودن استان و جهش تولید باید بیش از استان های دیگر مورد توجه باشد.

انتهای پیام/