گزارش تصویری| بازدید مجازی از اولین موزه تخصصی دفاع مقدس در استان مرکزی برگزاری مراسم عزاداری شب شهادت حضرت رقیه (س) در فراهان می توان با الگوپذیری از دفاع مقدس مسیر را برای حضور جوانان در عرصه های مختلف هموار کرد مقصر کیست؟ / به سوی باز پس‌گیری مغان/ ازدواج آسان به لطف کرونا استقلال منتظر پرسپولیس در آسیا/ آخرین فرصت صعود در گروه مرگ/ الهلال کنار رفت، پاختاکور حریف شد تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم
پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۹
کد خبر: 75955
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

سازمان تبلیغات آمادگی کامل برای اعتلای اسلام ناب محمدی مبتنی بر فرهنگ عاشورا را دارد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: ایام محرم و صفر یک وظیفه سنگینی بر دوش سازمان تبلیغات قرار داده و سازمان تبلیغات آمادگی کامل برای اعتلای اسلام ناب محمدی مبتنی بر فرهنگ عاشورا دارد و همواره پیشگام و پیشرو در این خصوص حرکت خواهد کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام والمسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: دستگاه عظیم سازمان تبلیغات بازوی موثر و اثرگذار نمایندگی ولی فقیه در استان ها است و اولویت های استان بر طبق تاکیدات نماینده ولی فقیه در استان در دستور کار قرار می گیرد.

قمی اظهار کرد: ظرفیت های بسیار زیادی برای پیشبرد اهداف فرهنگی در سازمان تبلیغات وجود دارد که با توجه به شرایط امروز جامعه در دستور کار قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: امروز با توجه به شرایط سختی که به واسطه کرونا و تحریم ها در کشور ایجاد شده رسالت و وظایف سنگینی بر دوش این سازمان قرار دارد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی  بیان کرد: ایام محرم و صفر یک وظیفه سنگینی بر دوش سازمان تبلیغات قرار داده و سازمان تبلیغات آمادگی کامل برای اعتلای اسلام ناب محمدی مبتنی بر فرهنگ عاشورا دارد و همواره پیشگام و پیشرو در این خصوص حرکت خواهد کرد.

قمی یادآور شد: یکی از محورهای کاری در سازمان تبلیغات توجه و تحقق بیانات مقام معظم رهبری است که از چند سال گذشته همه ظرفیت ها را برای تحقق این مهم پای کار آورده است و این موضوع در استان مرکزی با توجه به ویژگی صنعتی بودن استان و جهش تولید باید بیش از استان های دیگر مورد توجه باشد.

انتهای پیام/

captcha