ماجرای استخدام برخی نمایندگان سابق مجلس در دستگاه‌ها کمک جدید انتخاباتی شلدون آدلسون به دونالد ترامپ/ قمارباز یهودی بازهم پای کار ترامپ آمد سلطانی‌فر: ورود مربی و بازیکن خارجی تا یک سال آینده ممنوع است سامانه ثبت انتخاب رشته کنکور ۹۹ از ساعت ۲۰ امروز فعال می‌شود الحاق ۱۸۸ فروند پهپاد و بالگرد به نیروی دریایی سپاه / رونمایی از ۳ ‌‌پهپاد برای نخستین بار+ ویژ‌گی‌ها و تصاویر رشد ۳۰ هزار واحدی شاخص در آخرین روز هفته قیمت جدید ۷ محصول ایران خودرو اعلام شد سرپرست وزارت صمت: کارت‌های بازرگانی جمع می‌شود/ ارائه کارت بر اساس رتبه بندی مجلّه سیاست خارجی آمریکا - Foreign Policy؛ تهران اورانیوم غنی‌شده برای سه بمب اتمی را دارد!/ سازمان اطلاعات دفاعی آمریکا: ایران احتمالاً جنگنده‌ نسل‌چهارم از روسیه می‌خرد مصوبه همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری از مهرماه ابلاغ شد
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
کد خبر: 75949
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی:

قرارگاه خاتم الانبیا پتانسیل های خوبی برای عمران و آبادانی دارد/ نوسازی 10 درصد واحد مسکونی روستایی استان مرکزی در دو سال اخیر

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی با تاکید بر اینکه قرارگاه خاتم پتانسیل های خوبی را برای عمران و آبادانی شهر دارد بیان کرد: کمتر پیمانکاری را سراغ داریم که چنین توانمندی های مالی و فنی را داشته باشند.

به گزارش دیار آفتاب؛ مهدی زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به توانمندی های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: روزی که قرار بود قرارگاه خاتم به اراک بیاید با استاندار وقت، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا را با خواهش و تمنا به اراک آوردیم و تا کنون پروژه های خوبی را در سطح اراک اجرا کرده است.

 زندیه وکیلی با تاکید بر اینکه قرارگاه خاتم پتانسیل های خوبی را برای عمران و آبادانی شهر دارد بیان کرد: کمتر پیمانکاری را سراغ داریم که چنین توانمندی های مالی و فنی را داشته باشند.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی افزود: قرارگاه خاتم شش پروژه شهری را در سطح اراک اجرا کرده است که پنج پروژه به بهره برداری رسیده است یک پروژه باقی مانده هم به زودی به بهره برداری می رسد.

نوسازی 10 درصد واحد مسکونی روستایی استان مرکزی در دو سال اخیر

وی در ادامه با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در خصوص نوسازی و بسازی منازل روستای استان مرکزی در دو سال اخیر انجام شده است، گفت: بعد از بارش های سال گذشته که منجر به تخریب برخی از منازل قدیمی روستایی شد کار نوسازی و بهسازی منازل روستای در دستور کار قرار گرفت.

زندیه وکیلی بیان کرد: در دو سال اخیر با پرداخت تسهیلات بانکی 10500 واحد مسکونی استان مرکزی نوسازی شدند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی با بیان اینکه 100 هزار واحد مسکونی در روستاهای استان وجود دارد اضافه کرد: در دو سال اخیر 10 درصد از منزل روستای استان نوسازی و بهسازی شده اند.

اراک 900 هکتار فضای سبز دارد

وی به اقدامات صورت گرفته در راستای کاهش آلودگی هوای اراک اشاره کرد و گفت: استفاده از سوخت یورو چهار، گاز سوز کردن تاکسی ها، استفاده نیروگاه از سوخت گاز، گاز رسانی به کوره های آجر پزی، احداث تقاطع های غیر هم سطح، افزوده شدن اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی، افزایش فضای سبز و ... از جمله اقدامات انجام شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی با اشاره به اینکه فضای سبز شهر اراک به 900 هکتار رسیده است بیان کرد: 600 هکتار از فضای سبز موجود در سال های اخیر ایجاد شده است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در آینده نزدیک فضای سبز اراک به هزار هکتار متعهد شده در کارگروه کاهش آلودگی هوای اراک خواهد رسید.

انتهای پیام/

captcha