حضور دو تیم از استان مرکزی در مرحله نهایی دومین رویداد تولیدات محتوای بسیج لیگ قهرمانان آسیا| پرسپولیس با چهارمیخ کشیدن شارجه به عنوان صدرنشین صعود کرد دولت روزانه 1.2 میلیارد تومان برای پر کردن استخر خانه‌های لاکچری یارانه می‌دهد ویژه برنامه تلویزیونى شبکه امید درباره دومین رویداد سراسرى تولید محتواى دیجیتال بسیج+فیلم حکایت روزهایی که بی شبهات به دفاع مقدس نیست/از جهاد رزمندگان با دست خالی تا ایثار مدافعان سلامت در تحریم دارویی یکی از مهمترین بسترهای قدرت نرم، بستر فضای مجازی است آیا هاشمی امام را گول زد؟ دیوان محاسبات کشور: دستور جهانگیری مبنی بر عودت پرونده کشت و صنعت از هیات داوری مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به روز دوم رسید/ وقتی سوژه بازی‌سازی بسیج صهیونیست‌ها را عصبانی کرد شناسایی 247 مبتلا به کرونا در استان مرکزی/تعداد فوتی ها به 492 نفر رسید
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
کد خبر: 75945
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد

رشد 53 درصدی پرداخت زکات در فراهان

رئیس کمیته امداد فراهان با اشاره به رشد 53 درصدی پرداخت زکات در فراهان گفت: در ۴ ماهه امسال ۲۴۰ میلیون تومان زکات و کفارات در شهرستان فراهان جمع آوری شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: در ۴ ماهه امسال ۲۴۰ میلیون تومان زکات و کفارات در شهرستان فراهان جمع آوری شده است.

وی گفت: از این مبلغ حدود ۵۳ میلیون تومان زکات واجب و مستحب جمع آوری شده که سهم محرومان و پروژه های عام المنفعه بوده و در عرصه های معیشت، مسکن و جهیزیه نیازمندان هزینه می شود.

حافظ کمال اظهار کرد: زکات مال شامل زکات واجب گندم، جو، کشمش، گاو، گوسفند، شتر، طلا و نقره است و زکات مستحبی شامل همه محصولات کشاورزی، باغات، میوه و صیفی جات می شود.

وی با اشاره اینکه ۵۸ روستا در فراهان مشمول پرداخت زکات واجب و مستحب و زکات فطریه هستند، افزود: از کل مبلغ زکات و کفارات جذب شده ۴۰ میلیون تومان نقدی، ۳۳میلیون تومان غیر نقدی، ۳۴ میلیون تومان توسط مراکز نیکوکاری و ۱۳۳ میلیون تومان نیز زکات فطریه در روستاها جمع آوری و توزیع شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۱۵۲میلیون تومان بوده ۵۳ درصد رشد داشته است.

حافظ کمال گفت: کمیته امداد فراهان نسبت به برنامه پیش بینی سال ۹۹ که یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان ابلاغ شده ۱۴درصد تحقق عملکرد دارد.

رئیس کمیته امداد فراهان خاطر نشان کرد: کشاورزان و عموم مردم می توانند با شماره گیری با تلفن همراه#۰۸۶۱۰*۸۸۷۷* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان فراهان واریز کنند و یا با مراجعه به اداره کمیته امداد واقع در شهر فرمهین و یا مراکز نیکوکاری شهرهای تلخاب و خنجین و یا از طریق تماس با شماره تلفن ۰۸۶۳۳۷۲۳۹۵۲ -۰۸۶۳۳۷۲۴۲۵۷حوزه مشارکت های مردمی کمیته امداد فراهان، نسبت به واریز مبالغ کمک خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

captcha