زمان اعلام نتایج همه کنکورها و پذیرش دانشگاه ها در سال 99 اعلام شد شمار مبتلایان به بیماری کووید 19 در استان مرکزی به 13653 نفر رسید/شناسایی 183 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته قدرت دفاع و بازدارندگی کشور منشا درونی و مردمی دارد/تولید قدرت ادامه دارد ریشه مشکلات کشور نبود روحیه انقلابی و جهادی است/ مسئولان به جای قدرت‌زدگی مردم‌دار باشند گزارش| گام بلند متخصصان جوان ایرانی برای خودکفایی در صنعت فولاد/ چگونه فولاد کاوه پوزه تحریم صنعت فولاد کشور را به خاک می‌مالد؟ حکیمی‌پور: دولت سفره مردم را با گران کردن ارز کوچک کرد / حقوق‌های نجومی کنونی در هیچ دولتی نبوده فرهادی: رعایت پروتکل‌ها کم شده / قلیان مشترک عامل انتقال صددرصدی کرونا / قرنطینه مطلق مقدور نیست دوئل امنیت و اعتراض در میدان معیشت / ما ضدنظام نیستیم! ترامپ: جز با تقلب، بازنده انتخابات نخواهیم بود / پس از انتخابات شرایط مذاکره با ایران را سخت‌تر خواهم کرد ژاوی: دیدار با پرسپولیس یک فینال است/ پرشورترین بازی‌ها را مقابل ایرانی‌ها انجام داده‌ایم
شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۵
کد خبر: 75941
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای کمیجان و فراهان منصوب شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای کمیجان و فراهان را منصوب کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، سیدپوریا میربزرگی را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای کمیجان و فراهان منصوب کرد.

سیدپوریا میربزرگی عضو هیئت علمی واحد فراهان است که سابقه معاونت اداری و مالی مرکز شازند را در کارنامه دارد.

در حکم دکتر طهرانچی آمده است؛ بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای کمیجان و فراهان» منصوب می‌شوید.

در بخش دیگری از این حکم عنوان شده است: امید است با رعایت تقوای الهی و بهره گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه کنید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در نامه هایی جداگانه، از محمد باقری سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد کمیجان و مجید حق وردی سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراهان تقدیر و تشکر و برای آن‌ها آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/

captcha