می توان با الگوپذیری از دفاع مقدس مسیر را برای حضور جوانان در عرصه های مختلف هموار کرد مقصر کیست؟ / به سوی باز پس‌گیری مغان/ ازدواج آسان به لطف کرونا استقلال منتظر پرسپولیس در آسیا/ آخرین فرصت صعود در گروه مرگ/ الهلال کنار رفت، پاختاکور حریف شد تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین مراسم روضه خوانی در منزل شهید شاخص دلیجانی +تصاویر
پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۵
کد خبر: 75902
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

عصر امروز؛ جلسه وزارت کشور و وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس

عصر امروز وزارت کشور و وزارت بهداشت در جلسه‌ای درباره برگزاری و یا عدم برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در تاریخ ۲۱ شهریور ماه سال جاری تصمیم‌گیری می‌کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، وزارت کشور و وزارت بهداشت عصر امروز در جلسه‌ای مشترک درباره برگزاری انتخابات میان‌دره‌ای مجلس در تاریخ 21 شهریورماه سال جاری  تصمیم‌گیری می‌کنند.

انتخابات میان‌دوره مجلس قرار بود در 11 حوزه در 29 فروردین ماه 1399 برگزار شود که به دلیل گسترش ویروس کرونا و با موافقت شورای نگهبان این تاریخ به 21 شهریور 99 منتقل شد، حالا امروز قرار است درباره برگزاری آن به جمع‌بندی لازم برسند.

بیشتر بخوانید

در جدول زیر حوزه‌هایی که باید انتخابات میان‌دوره‌ای در آن برگزار شود آمده است:‌

انتهای پیام/

captcha