استان مرکزی در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت/شناسایی 230 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته جزئیات طرح مجلس برای حمایت معیشتی از مردم / تامین موقت کالاهای اساسی با کارت الکترونیک کالا الهام چرخنده مهاجرت کرد کاهش جزئی قیمت طلا و سکه در بازار واکسن کرونا را پیش خرید کرده‌ایم سردار حاجی‌زاده: با رفع تحریم تسلیحاتی راه صادرات تجهیزات دفاعی باز می‌شود افشای همکاری فرح پهلوی با رژیم صدام برای بمباران شهرهای ایران گلباران قبور مطهر شهدای اراک توزیع ۱۶۰۰ سبد غذایی در مرحله دوم نهضت کمک مومنانه کلیپ| رژه موتوری به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در اراک
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۳
کد خبر: 75854
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵

تقویم آموزشی دانشگاه اراک برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد

دانشگاه اراک تقویم آموزشی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را منتشر کرد و براساس آن سال تحصیلی جدید در این دانشگاه از نیمه شهریور آغاز می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ معاونت آموزشی دانشگاه اراک تقویم آموزشی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ این دانشگاه را منتشر کرد.

سال تحصیلی جدید در دانشگاه اراک از نیمه شهریور آغاز می‌شود و دانشجویان از اول شهریور تا پنجم این ماه فرصت دارند واحد‌های خود را برای نیمسال تحصیلی اول انتخاب کنند.

رفع نواقص انتخاب واحد‌ها نیز از ۱۸ تا ۱۹ شهریور و به صورت حضوری انجام می‌شود. دانشجویان برای حذف و اضافه و ترمیم نیمسال خود نیز در روز‌های ۲۲ و ۲۳ شهریور می‌توانند اقدام کنند.

درخواست تغییر رشته داخلی و انتقال یا تمدید مهمانی نیز در روز‌های اول تا ۲۳ آذر قابل انجام است و دانشجویانی که قصد حذف ترم خود را خواهند داشت، تا ۲۶ آذر فرصت دارند.

پایان کلاس‌های نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در دانشگاه اراک در سوم دی صورت می‌گیرد و امتحانات نیز در روز‌های ششم تا هجدهم دی برگزار خواهد شد.

نیمسال دوم تحصیلی نیز از ۱۱ بهمن آغاز می‌شود و زمان برگزاری آزمون هماهنگ معرفی به استاد نیز ۲۹ بهمن و ۵ اسفند تعیین شده است.

انتهای پیام/

captcha