مقصر کیست؟ / به سوی باز پس‌گیری مغان/ ازدواج آسان به لطف کرونا استقلال منتظر پرسپولیس در آسیا/ آخرین فرصت صعود در گروه مرگ/ الهلال کنار رفت، پاختاکور حریف شد تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین مراسم روضه خوانی در منزل شهید شاخص دلیجانی +تصاویر ماجرای استخدام برخی نمایندگان سابق مجلس در دستگاه‌ها
پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۹
کد خبر: 75850
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
رئیس کمیته امداد فراهان خبر داد

رشد ۸۳ درصدی مشارکت‌های مردمی در فراهان

رئیس کمیته امداد فراهان گفت: میزان کمک‌های مردمی در شهرستان فراهان در ۴ماهه نخست امسال یک میلیارد و ۵۶۲ میلیون تومان بوده است که در مقایسه با عملکرد مشابه سال گذشته که ۸۵۱ تومان بوده ۸۳ درصد رشد داشته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ غلامرضا حافظ کمال، رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: مردم این شهرستان برخلاف مشکلات اقتصادی کمک به هم نوعان خود را نه تنها فراموش نکردند بلکه حضور پررنگ تری داشته اند.

وی افزود: میزان کمک‌های مردمی در شهرستان فراهان در چهارماهه نخست امسال یک میلیارد و ۵۶۲ میلیون تومان بوده است که در مقایسه با عملکرد نوبت مشابه سال گذشته که ۸۵۱ تومان بوده ۸۳ درصد رشد داشته است.

حافظ کمال در ادامه گفت: از درآمدهای جذب شده درچهار ماهه نخست امسال حدود یک میلیارد و ۳۴ میلیون تومان کمک‌های مبتنی بر نیاز، ۲۴۰میلیون تومان زکات و کفارات، ۲۲۶میلیون تومان جهت ایتام و محسنین و ۶۲ میلیون تومان صدقات بوده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان با اشاره به اهمیت مراکز نیکوکاری به عنوان بازوی کمکی کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان ،گفت: از درآمد مذکور در چهارماهه ابتدایی امسال ۵۸۹ میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری شهرهای خنجین و تلخاب به صورت نقد و کالا در زمینه های صدقات، کمک‌های مبتنی بر نیاز و زکات جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.

وی ضمن تاکید بر استفاده از شیوه های نوین و الکترونیکی در واریز کمک‌ها به نیازمندان خاطرنشان کرد: همشهریان و خیران می توانند با شماره گیری با تلفن همراه با شماره #۰۸۶۱۰*۸۸۷۷* به صورت مستقیم وجوه خود را جهت کمک به نیازهای محرومان واریز کنند.

انتهای پیام/

captcha