توزیع ۱۶۰۰ سبد غذایی در مرحله دوم نهضت کمک مومنانه کلیپ| رژه موتوری به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در اراک گزارش تصویری| افتتاح موزه دفاع مقدس استان مرکزی راه و مکتب سردار سلیمانی همواره زنده است مدارس آمادگی لازم برای بازگشایی زود هنگام را نداشتند/ کرونای کودکان چندین برابر خطرناک‌تر است پردرآمدترین رشته های دانشگاهی را بشناسید/ کدام رشته‌ ها بازار کار خوبی دارند؟ باید از دوران زرین دفاع مقدس پاسداری کنیم/ ۸ موزه آماده افتتاح است این بیماران مواظب فصل پاییز باشند! قیمت سکه و طلا در ۳۱ شهریور؛ نرخ سکه به ۱۳ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان رسید وقتی چین بدون لشگرکشی در حال فتح ترکیه است!
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
کد خبر: 75848
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
گزارش تصویری؛

مرمت و رنگ آمیزی مدارس تفرش توسط جهادگران بسیجی

در اردوی جهادی ده روزه دانش آموزان بسیجی حوزه شهید فهمیده تفرش، جهادگران به مرمت و زیباسازی در سطح ۶ مدرسه پرداختند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، در اردوی جهادی ده روزه دانش آموزان بسیجی حوزه شهید فهمیده تفرش،جهادگران به مرمت و زیباسازی در سطح ۶ مدرسه پرداختند.

از مهمترین اهداف اردوهای جهادی طرح هجرت سه دانش آموزی کسب تجربه و عملیاتی کردن حرفه هایی که دانش آموزان در مدارس و یا خارج از آن آموخته اند، است. تمرین کار گروهی، ایثار، گذشت، اخلاص و استفاده از نیروی جوانیرا از دیگر اهداف اردوهای جهادی طرح هجرت سه می توان نام برد که دانش آموزان در ایام فراغت به خصوص تابستان با حضور در اردوهای جهادی می توانند استفاده لازم را ببرند.

انتهای پیام/

captcha