اندیشه مقاومت فعال در مبارزه با دشمنان برای نسل جوان تبیین شود/ترامپ هر روز منزوی تر می شود گزارش تصویری| بازدید مجازی از اولین موزه تخصصی دفاع مقدس در استان مرکزی برگزاری مراسم عزاداری شب شهادت حضرت رقیه (س) در فراهان می توان با الگوپذیری از دفاع مقدس مسیر را برای حضور جوانان در عرصه های مختلف هموار کرد مقصر کیست؟ / به سوی باز پس‌گیری مغان/ ازدواج آسان به لطف کرونا استقلال منتظر پرسپولیس در آسیا/ آخرین فرصت صعود در گروه مرگ/ الهلال کنار رفت، پاختاکور حریف شد تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران
پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳
کد خبر: 75736
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۳
استاندار مرکزی خبر داد

تأمین زمین برای 8800 واحد مسکونی در استان مرکزی

استاندار مرکزی از تأمین زمین برای هشت هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی در شهرهای بالای ۱۰۰ هزارنفر در استان مرکزی خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی در جریان سفر  وزیر راه و شهر سازی به استان مرکزی و در آیین کلنگ زنی پروژه مشارکتی ۲۴۰ واحدی اقدام ملی مسکن در کوی سجادیه گفت: 80 پروژه راه و شهرسازی در استان مرکزی در حال فعالیت است و این یک رقم بسیار خوبی و نشان دهنده این است سرمایه گذاران و انبوه سازان در پروژه ها مشارکت دارند.

وی افزود: متأسفانه شهر اراک در طی این چند وقت اخیر در حوزه مسکن قیمت های صعودی داشته است که مشکلاتی برای مردم ایجاد کرده و با طرح هایی که در این روزها در شهرستان های ساوه ، خنداب و اراک انجام شد امید داریم این مشکل برطرف شود.

استاندار مرکزی ادامه داد: در این طرح ها برای هشت هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی در شهرهای بالای ۱۰۰ هزارنفر در اراک و ساوه تامین شده است که می تواند نیازهای مردم را به خوبی تأمین کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: جدای از این طرح های در حال اجرا پروژه هایی در شهرهای جدیدی از جمله شهر امیرکبیر و مهاجران در حال انجام است که 12 هزار واحد مسکونی در این دو شهر احداث می شود.

انتهای پیام/ 

captcha