برگزاری مراسم عزاداری شب شهادت حضرت رقیه (س) در فراهان می توان با الگوپذیری از دفاع مقدس مسیر را برای حضور جوانان در عرصه های مختلف هموار کرد مقصر کیست؟ / به سوی باز پس‌گیری مغان/ ازدواج آسان به لطف کرونا استقلال منتظر پرسپولیس در آسیا/ آخرین فرصت صعود در گروه مرگ/ الهلال کنار رفت، پاختاکور حریف شد تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین
پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۸
کد خبر: 75735
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰
وزیر راه و شهرسازی:

دولت خود را مکلف بر تأمین مسکن مردم می داند/ طرح بازآفرینی شهری در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار دارد

وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز همه باید به دنبال کسب اعتماد مردم به خدمات دولت و نظام اسلامی باشد و دولت دوازدهم خود را مکلف بر تأمین مسکن مردم می داند و بر اجرای آن پایبند است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به استان مرکزی در آیین کلنگ زنی پروژه مشارکتی ۲۴۰ واحدی اقدام ملی مسکن در کوی سجادیه گفت:طرح بازآفرینی شهری در کشور به طور جدی توسط وزارت راه و شهرسازی درحال انجام و پیگیری است.

وی افزود: محله باغ خلج اراک یکی از تجربه های موفق و مصادیق طرح بازآفرینی شهری است که واحدهای ناپایدار در این منطقه به واحدهای مقاوم تبدیل خواهند شد و منطقه باغ خلج اراک می تواند به یک الگوی موفق در طرح بازآفرینی در کشور تبدیل شود.

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: امروز عملیات فاز سوم این منطقه را آغاز کردیم و این محدوده شهری ظرفیت اجرای فاز چهارم را خواهد داشت و تأکید بر اجرای فاز چهارم داریم و امیدواریم تا پایان سال آینده کلیه واحدهای ناپایدار به واحدهای مقاوم تبدیل شوند.

وی با اشاره به آخرین وضعیت طرح ملی مسکن در استان مرکزی بیان کرد: در استان مرکزی بیش از 20 هزار واحد مسکونی در قالب طرح ملی مسکن آغاز کردیم و با این تعدا می توان در تأمین نیازهای مردم این منطقه قطعا پاسخگو باشد

وزیر راه و شهرسازی در پایان خاطر نشان کرد: امروز همه باید به دنبال کسب اعتماد مردم به خدمات دولت و نظام اسلامی باشد و دولت دوازدهم خود را مکلف بر تأمین مسکن مردم می داند و بر اجرای آن پایبند است.

انتهای پیام/ 

captcha