تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین مراسم روضه خوانی در منزل شهید شاخص دلیجانی +تصاویر ماجرای استخدام برخی نمایندگان سابق مجلس در دستگاه‌ها کمک جدید انتخاباتی شلدون آدلسون به دونالد ترامپ/ قمارباز یهودی بازهم پای کار ترامپ آمد سلطانی‌فر: ورود مربی و بازیکن خارجی تا یک سال آینده ممنوع است
پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۶
کد خبر: 75734
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۶
با حضور وزیر راه؛

عملیات طرح اقدام ملی مسکن کوی سجادیه اراک آغاز شد

عملیات اجرایی پروژه مشارکتی ۲۴۰ واحدی طرح اقدام ملی مسکن کوی سجادیه اراک عصر چهارشنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولین استانی آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ عملیات اجرایی پروژه مشارکتی ۲۴۰ واحدی طرح اقدام ملی مسکن کوی سجادیه اراک عصر چهارشنبه با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولین استانی آغاز شد.

 این طرح در زمینی به وسعت ۹ هزار و ۳۲۵ متر مربع با زیربنای ۳۷ هزار و ۸۳۰ متر مربع اجرا می شود و پیش‌بینی شده در این زمین ۲۴۰ واحد در ۱۰ طبقه و سه بلوک ایجاد شود.

احمد مرزبان مدیر کل راه و شهرسازی استان مرکزی در حاشیه افتتاح این طرح با اشاره به ثبت نام ۲۳ هزار و ۱۹۳ نفر در مراحل دوگانه طرح اقدام ملی مسکن گفت:  ۶ هزار و ۵۰۰ نفر از متقاضیان استان در گام نخست و ۱۶ هزار و ۶۹۳ نفر نیز در مرحله دوم برای طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند.

وی افزود:۵۵۸ واحد مسکونی، تجاری و فرهنگی از طرح های اقدام ملی مسکن در این استان تا پایان امسال قابل بهره‌برداری است.

 مدیر کل راه و شهرسازی استان مرکزی اظهار داشت: ۱۵۱ واحد از این تعداد در کوی علوی ساوه،  ۳۳۶ واحد درکوی سجادیه اراک و ۷۱ واحد در کوی قائم اراک واقع شده‌اند.

captcha