تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین مراسم روضه خوانی در منزل شهید شاخص دلیجانی +تصاویر ماجرای استخدام برخی نمایندگان سابق مجلس در دستگاه‌ها کمک جدید انتخاباتی شلدون آدلسون به دونالد ترامپ/ قمارباز یهودی بازهم پای کار ترامپ آمد سلطانی‌فر: ورود مربی و بازیکن خارجی تا یک سال آینده ممنوع است
پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۹
کد خبر: 75732
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۰
مدیرعامل موسسه خیریه حضرت رقیه (س)؛

طرح هر مسجد یک جهیزیه در کشور گسترش خواهد یافت

صمدیان مدیرعامل موسسه خیریه حضرت رقیه (س) گفت: طرح هر مسجد یک جهیزیه باتدبیر رهبر انقلاب به‌صورت پایلوت در تهران آغاز شد و انشاالله این اتفاق در کشور گسترش خواهد یافت.

به گزارش دیار آفتاب؛ حسین صمدیان مدیرعامل موسسه خیریه حضرت رقیه (س) عصر چهارشنبه در آیین آغاز دومین مقطع از رزمایش کمک مؤمنانه و اهدای 150 سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند استان مرکزی در مصلی بیت‌المقدس اراک گفت:ما با دو محور اصلی با نهاده‌ای مختلف در کشور همکاری می‌کنیم و اولین رویکرد ما این است که با نهاد هایی که وظیفه‌ای برای رفع فقر و محرومیت‌زدایی در کشور دارند مانند قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه، کمیته امداد، سازمان بهزیستی و رده‌های مختلف سپاه و بسیج و بنیادهای مختلف مانند استان قدس رضوی فعالیت داشته باشیم.

وی ادامه داد: رویکرد دوم این است که در نهاده‌ای که به‌صورت ذاتی وظیفه‌ای برای محرومیت‌زدایی ندارند اما دارای یکسری ظرفیت‌ها هستند هم‌افزایی و مشارکت ایجاد کنیم.

 مدیرعامل موسسه خیریه حضرت رقیه (س) گفت: طرح هر مسجد یک جهیزیه باتدبیر رهبر انقلاب به‌صورت پایلوت در تهران آغاز شد و انشاالله این اتفاق در کشور گسترش خواهد یافت.

صمدیان با بیا اینکه اولویت ما این است که خدماتی که در کشور ایجاد می‌شود در خدمت نهاده‌ای مددجو محور قرار بگیرد افزود: به‌جای اینکه صف جدیدی از مددجویان ایجاد کنیم صفوفی که تا به آلان در کشور است را با تمام ظرفیت‌های بسیار بالایی که در کشور جود دارد تقویت کنیم و همین نگاه باعث شد تا سال گذشته 23 هزار سری جهیزیه در کشور تأمین و توزیع کنیم که با مبلغی بالغ‌بر 200 میلیارد تومان از کارخانه‌های مختلف کشور خریداری‌شده بود و این یعنی تهیه این کالاها از کارخانه‌های ایرانی باعث تولیدشده است.

وی ادامه داد: متأسفانه به علت مسائل اقتصادی موجود شاهد تعطیل خیلی از واحدهای تولیدی بوده‌ایم که این حرکت خیر و تأمین کالاهای باکیفیت ایرانی که در شأن قشر عزتمند مددجویی باشد باعث نجات این کارخانه‌ها از ورشکستگی شده است.

مدیرعامل موسسه خیریه حضرت رقیه (س) اظهار کرد: آمادگی داریم در هر نقطه از کشور نمایشگاه‌های جهیزیه را ایجاد کنیم تا منابعی که از سوی نهاده‌ای مددجو محور در این حوزه هزینه می‌شود با حداکثر بهره‌وری در اختیار مددجویان عزیز قرار گیرد.

صمدیان با اشاره به بیانات رهبر انقلاب و ذکر اینکه مصداق بارز انقلاب گری کمک به مردم است تصریح کرد: اگر ما وظیفه‌ای برای خود قائل هستیم که باید قائل باشیم در این حوزه باید خود را در خدمت به مردم نشان بدهد، اگر ما می‌خواهیم نهادها، مجموعه‌ها و مؤسسات را رصد کنیم که انقلابی عمل کرده‌اند یا نه باید ببینیم رابطه این نهاد در خدمت به مردم به چه صورت است، هیچ منتی بر سر مردم نیست و باعث افتخار است که در خدمت هستیم.

انتهای پیام/

captcha