ماجرای استخدام برخی نمایندگان سابق مجلس در دستگاه‌ها کمک جدید انتخاباتی شلدون آدلسون به دونالد ترامپ/ قمارباز یهودی بازهم پای کار ترامپ آمد سلطانی‌فر: ورود مربی و بازیکن خارجی تا یک سال آینده ممنوع است سامانه ثبت انتخاب رشته کنکور ۹۹ از ساعت ۲۰ امروز فعال می‌شود الحاق ۱۸۸ فروند پهپاد و بالگرد به نیروی دریایی سپاه / رونمایی از ۳ ‌‌پهپاد برای نخستین بار+ ویژ‌گی‌ها و تصاویر رشد ۳۰ هزار واحدی شاخص در آخرین روز هفته قیمت جدید ۷ محصول ایران خودرو اعلام شد سرپرست وزارت صمت: کارت‌های بازرگانی جمع می‌شود/ ارائه کارت بر اساس رتبه بندی مجلّه سیاست خارجی آمریکا - Foreign Policy؛ تهران اورانیوم غنی‌شده برای سه بمب اتمی را دارد!/ سازمان اطلاعات دفاعی آمریکا: ایران احتمالاً جنگنده‌ نسل‌چهارم از روسیه می‌خرد مصوبه همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری از مهرماه ابلاغ شد
چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴
کد خبر: 75714
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب خبر داد

توزیع 1000 بسته کمک معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در خنداب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب گفت: در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در خنداب ۱۰۰۰ بسته کمک معیشتی تهیه و مقدمات توزیع فراهم‌شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ علی‌رضا مهدی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: بعد از دستور مقام معظم رهبری نسبت به موضوع رزمایش مؤمنانه، در شهرستان خنداب  تعداد ۴۷۰۰ بسته معیشتی با کمک خیرین، بسیجیان، ادارات، بخشداران، دهیاران و.. جمع‌آوری و بین خانواده‌های آسیب‌دیده توزیع شد.

مهدی اظهار کرد: مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیر خود به نهضت کمک‌رسانی و مواسات مؤمنانه اشاره کردند وقتی  از واژه نهضت یاد می‌کنند یعنی کمک‌ها مقطعی نیست و باید مداوم و مستمر باشد.

وی ادامه داد: در شهرستان خنداب سه مرحله برای نهضت کمک‌رسانی پیش‌بینی‌شده است ، توزیع مرحله اول در دهه امامت و ولایت که به نام امام علی (ع)مزین است آغاز خواهد شد که در این مرحله ۱۰۰۰ بسته کمک معیشتی تهیه و مقدمات توزیع فراهم‌شده است و  ۱۱ سری جهیزیه به همت بسیج سازندگی به زوج‌های جوان اهدا خواهد شد و ۳ واحد مسکونی مسکن محرومین نیز افتتاح خواهد شد. 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خنداب بیان کرد: مرحله دوم نهضت کمک‌رسانی در دهه اول ماه محرم که مزین به نام امام حسین (ع) است با کمک مردم ولایتمدار و خیرین انجام خواهد شد درخواست داریم افرادی نذری‌های خود را به خاطر ویروس منحوس کرونا نمی‌توانند برگزار کنند در نهضت همدلانه مشارکت کنند.

مهدی افزود: مرحله سوم که دهه آخر ماه صفر و مزین به نام پیامبر مهربانی‌ها و امام حسن (ع) است که با توکل بر خداوند و مشارکت همگانی  کار جهادی مطلوبی در این خصوص در سطح شهرستان خنداب انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha