تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین مراسم روضه خوانی در منزل شهید شاخص دلیجانی +تصاویر ماجرای استخدام برخی نمایندگان سابق مجلس در دستگاه‌ها کمک جدید انتخاباتی شلدون آدلسون به دونالد ترامپ/ قمارباز یهودی بازهم پای کار ترامپ آمد سلطانی‌فر: ورود مربی و بازیکن خارجی تا یک سال آینده ممنوع است
پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۱
کد خبر: 75667
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک خبر داد

راه‌اندازی کلینیک ویژه مبتلایان به دیابت، بیماران قلبی و فشارخون در اراک

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک از افتتاح کلینیک بیماران قلبی و عروقی، دیابتی و فشارخون در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ صادقی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک از افتتاح کلینیک بیماران قلبی و عروقی، دیابتی و فشارخون در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این کلینیک در فضایی بالغ بر دو هزار و ۷۰۰ متر مربع و در جنب مرکز بهداشت استان احداث خواهد شد.

صادقی اظهار کرد: در این راستا فضایی طراحی خواهیم کرد تا بیماران ذکر شده به دور از هرگونه استرسی از بیماری کووید ۱۹ و در محیطی کاملاً ایمن و آرام خدمات موردنظر را دریافت کنند.

وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی اراک به‌منظور ارائه بهتر خدمات به بیماران قلبی عروقی دیابت و فشارخون بالا تصمیم به احداث این کلینیک گرفته است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اراک در ادامه به انتخاب بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) به عنوان سانتر اصلی درمان کرونا اشاره کرد و گفت: این مرکز پذیرای بیماران با ظرفیت حدود ۱۵۰ تخت است که مازاد بیماران طبق آخرین تصمیم‌گیری‌ها به بیمارستان آیت‌الله خوانساری اراک منتقل شدند.

صادقی  تأکید کرد: تصمیم دانشگاه علوم پزشکی بر این شد که گروه داخلی به طور کامل از این مرکز به فضای دیگری منتقل شود و کل ظرفیت بیمارستان امیرالمؤمنین به بحث کرونا و مواجهه با آن تخصیص یابد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در صورت انجام این کار، امکان جذب و پذیرش بیماران از سایر مراکز نیز وجود دارد و تقریباً اغلب مراکز درمانی از بیماران کرونا مثبت عاری شده و تنها یک مرکز به این امر اختصاص می‌یابد.

انتهای پیام/

captcha