تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین مراسم روضه خوانی در منزل شهید شاخص دلیجانی +تصاویر ماجرای استخدام برخی نمایندگان سابق مجلس در دستگاه‌ها کمک جدید انتخاباتی شلدون آدلسون به دونالد ترامپ/ قمارباز یهودی بازهم پای کار ترامپ آمد سلطانی‌فر: ورود مربی و بازیکن خارجی تا یک سال آینده ممنوع است
پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۶
کد خبر: 75664
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۱
شهیندخت مولاوردی در گفت‌وگو با دانا:

بعد از انتخابات مجلس نشست حضوری نداشتیم/ درباره شورای عالی سیاستگذاری اصلاحات بررسی و تصمیمی صورت نگرفته است

فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اصلاح طلبان بعد از انتخابات مجلس هیچ جلسه ای و نشستی برگزار نکرده اند و در خصوص انتخاب و معرفی رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان نیز هنوز بحث و بررسی صورت نگرفته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری بود که «عبدالواحد موسوی لاری» نائب رئیس شورای عالی اصلاح طلبان طی نامه‌ای از سمت خود استعفا کرد. 

چند ماه بعد یعنی اوایل اردیبهشت ماه بود که خبر استعفای «محمدرضا عارف» نیز تیتر اول رسانه ها شد. اما شنیده ها حاکی از این است که عارف حتی دو ماه قبل از استعفای موسوی لاری یعنی در اسفند ماه سال 98 به فکر کناره‌گیری افتاده و استعفای خود را نوشته بود. 

در همین رابطه «شهیندخت مولاوردی» فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص آخرین تصمیمات و برنامه‌های اصلاح طلبان گفت: اصلاح طلبان بعد از انتخابات مجلس هیچ جلسه ای و نشستی برگزار نکرده اند.

وی افزود: در خصوص انتخاب و معرفی رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان نیز هنوز بحث و بررسی صورت نگرفته است.

مولاوردی به نشست های مجازی برگزار شده توسط اصلاح طلبان اشاره کرد و گفت: در این جلسات به جمع بندی و به یک تصمیم گیری جدی نرسیدیم. لذا موضوع انتخاب رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلا مورد بررسی جمعی قرار نگرفته است که به اجماع برسیم یا نرسیم.

نماینده رئیس‌جمهور در شورای فرهنگی- اجتماعی زنان و خانواده در پایان گفت: ما همیشه در شبکه های اجتماعی در گروه هایی هستیم و بحث هایی می کنیم ولی این به معنای نشست شورای عالی سیاست گذاری محسوب نمی شود.

شنیده ها از این حکایت دارد که اصلاح طلبان هنوز برای سکان داری ریاست شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان به اجماع نرسیده اند؛ البته زمزمه هایی مبنی بر اقبال برخی طیف ها و جریان های اصلاح طلبان به بهزاد نبوی و عبدالله نوری جهت ریاست این شورا شنیده می شود. هرچند برخی از اصلاح طلبان مطرح می کنند که دیگر تاریخ مصرف شورای عالی سیاستگذاری تمام شده است و بایستی این شورا منحل شود. اما آنچه از صحبت های اصلاح طلبان با خبرنگار دانا مشخص شده، اصلاح طلبان هنوز نتوانسته اند جلسه ای برای تصمیم گیری در این حوزه برگزار کنند.

انتهای پیام/ 

captcha