حضور دو تیم از استان مرکزی در مرحله نهایی دومین رویداد تولیدات محتوای بسیج لیگ قهرمانان آسیا| پرسپولیس با چهارمیخ کشیدن شارجه به عنوان صدرنشین صعود کرد دولت روزانه 1.2 میلیارد تومان برای پر کردن استخر خانه‌های لاکچری یارانه می‌دهد ویژه برنامه تلویزیونى شبکه امید درباره دومین رویداد سراسرى تولید محتواى دیجیتال بسیج+فیلم حکایت روزهایی که بی شبهات به دفاع مقدس نیست/از جهاد رزمندگان با دست خالی تا ایثار مدافعان سلامت در تحریم دارویی یکی از مهمترین بسترهای قدرت نرم، بستر فضای مجازی است آیا هاشمی امام را گول زد؟ دیوان محاسبات کشور: دستور جهانگیری مبنی بر عودت پرونده کشت و صنعت از هیات داوری مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به روز دوم رسید/ وقتی سوژه بازی‌سازی بسیج صهیونیست‌ها را عصبانی کرد شناسایی 247 مبتلا به کرونا در استان مرکزی/تعداد فوتی ها به 492 نفر رسید
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
کد خبر: 75633
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۳
مهران رجبی:

اهدای بسته های معیشتی پویش کمک مومنانه نجات دهنده است/ هنرمندان بخاطر محبوبیتشان می توانند در مقابله با کرونا مثمر ثمر باشند

بازیگر سینما و تلویزیون، در خصوص پویش کمک مومنانه و تاثیر آن در وضعیت معیشتی اقشار آسیب دیده، گفت: اهدای بسته معیشتی که حاوی مقداری مواد غذایی باشد، برای کسانی که از نظر اقتصادی با مشکل مواجه باشند، در کوتاه مدت نجات دهنده است ولی در بلندمدت دولت باید به فکر باشد تا افراد محتاج به این بسته ها نباشند.

مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص پویش کمک مومنانه و تاثیر آن در وضعیت معیشتی اقشار آسیب دیده، گفت: اهدای بسته های معیشتی که حاوی مقداری مواد غذایی باشد، برای کسانی که از نظر اقتصادی با مشکل مواجه باشند، در کوتاه مدت نجات دهنده است ولی در بلند مدت دولت باید به فکر باشد تا افراد محتاج به این بسته ها نباشند.

وی با بیان اینکه نفْس دریافت کمک برای فردی که نیازمند است، خوشحال کننده است، افزود: مردم این روزها از لحاظ اقتصادی گرفتارند و اگر باری از روی دوششان برداشته شود موثر است. به همین خاطر در همه جای دنیا افرادی که این بسته ها را تحویل می گیرند حتما نیاز دارند.

رجبی با اشاره به گره اقتصادی ایجاد شده بر اثر شیوع کرونا، گفت: در این شرایط هم افراد ثروتمند به مشکل خورده اند هم افراد نیازمند ولی قطعا نیازمندان با گرفتاری بیشتری دست و پنجه نرم می کنند. به قول شاعر: "بی زر غم و با زر غم/ اما غم با زر بِه"

این بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به این سوال که هنرمندان چقدر می توانند در رفع مشکلات این روزهای افراد نیازمند سهیم باشند، گفت: این روزها حساب اینستاگرامی بسیاری از هنرمندان در جهت تبلیغات قرار گرفته است. چه خوب است اگر از این ظرفیت در راستای کار خیر و تبلیغ امور خداپسندانه استفاده شود.

وی افزود: مثلا خود من در یکی دو روز آینده پستی را در صفحه ام می گذارم تا به فردی که این روزها به دلیل کرونا به مشکل برخورده است و نمی تواند کالای خود را بفروش برساند، کمک کنم و کالای او را معرفی کنم تا کمکی به او بشود. انجام چنین کارهایی توسط هنرمندان کمک بزرگی به افرادی که این روزها با مشکلات اقتصادی مواجه اند، خواهد کرد.

رجبی خاطرنشان کرد: لذا هنرمندان و بازیگران به خاطر دنبال کنندگان زیادی که دارند می توانند در فرهنگ سازی برای مقابله با کرونا می توانند مثمر ثمر باشند.

انتهای پیام/

captcha