حضور دو تیم از استان مرکزی در مرحله نهایی دومین رویداد تولیدات محتوای بسیج لیگ قهرمانان آسیا| پرسپولیس با چهارمیخ کشیدن شارجه به عنوان صدرنشین صعود کرد دولت روزانه 1.2 میلیارد تومان برای پر کردن استخر خانه‌های لاکچری یارانه می‌دهد ویژه برنامه تلویزیونى شبکه امید درباره دومین رویداد سراسرى تولید محتواى دیجیتال بسیج+فیلم حکایت روزهایی که بی شبهات به دفاع مقدس نیست/از جهاد رزمندگان با دست خالی تا ایثار مدافعان سلامت در تحریم دارویی یکی از مهمترین بسترهای قدرت نرم، بستر فضای مجازی است آیا هاشمی امام را گول زد؟ دیوان محاسبات کشور: دستور جهانگیری مبنی بر عودت پرونده کشت و صنعت از هیات داوری مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به روز دوم رسید/ وقتی سوژه بازی‌سازی بسیج صهیونیست‌ها را عصبانی کرد شناسایی 247 مبتلا به کرونا در استان مرکزی/تعداد فوتی ها به 492 نفر رسید
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
کد خبر: 75629
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله:

کارگران بسیجی 485 ساعت در قالب شیفت ایثار خدمت رسانی کرده اند

مسئول بسیج کارگران وکارخانجات سپاه روح الله از ۴۸۵ ساعت خدمت رسانی کارگان بسیجی از ابتدای سال ۹۹ تاکنون در قالب شیفت ایثار خبر داد.

سرهنگ پاسدار محسن ربیعی مسئول بسیج کارگران وکارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به برگزاری شیفت ایثار در کارخانجات و مجتمع های کارگری استان  گفت: ۸۵ گروه جهادی به استعداد یک هزار نفر از بسیجیان و جهادگران در مجموعه های کارگری استان در قالب شیفت ایثار در استان مرکزی خدمت رسانی می کنند.

وی افزود: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون بیش از ۴۸۵ ساعت در قالب شیف ایثار در استان مرکزی خدمت رسانی شده و کارگران هزینه خدمات خود را به کمک رسانی به افراد آسیب دیده از کرونا اختصاص داده اند.

مسئول بسیج کارگران وکارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی اظهار داشت: تشکیل و راه اندازی شیفت ایثار در جامعه کارگری یک خلاقیت و ابتکار بسیار مناسبی بود که خوشبختانه آثار و برکات بسیار موثر و مفیدی تاکنون به همراه داشته است و امیدواریم ادامه دار باشد.

وی تصریح کرد: همچنین فردا رزمایش شیفت ایثار در کارخانه فولاد هیربرد زرندیه با حضور کارگران و جهادگران بسیجی برگزار خواهد شد.

ربیعی خاطر نشان کرد: کارگران همواره در طول این چهل سال نشان داده اند علیرغم مشکلاتی که در کشور وجود داشته اما همواره به آرمان های انقلاب و نظام اسلامی پایبند بوده اند.

انتهای پیام/

captcha