برگزاری مراسم عزاداری شب شهادت حضرت رقیه (س) در فراهان می توان با الگوپذیری از دفاع مقدس مسیر را برای حضور جوانان در عرصه های مختلف هموار کرد مقصر کیست؟ / به سوی باز پس‌گیری مغان/ ازدواج آسان به لطف کرونا استقلال منتظر پرسپولیس در آسیا/ آخرین فرصت صعود در گروه مرگ/ الهلال کنار رفت، پاختاکور حریف شد تصاویر رهگیری و شناسایی ناوگروه «نیمیتز» آمریکا توسط پهپادهای سپاه شکست تیم شهروند اراک مقابل تیم راه یاب ملل کردستان چگونه انتخاب رشته کنیم؟ مجمع عمومی عرصه خودنمایی شکاف عمیق متحدان دیرینه بر سر ایران برد سلاح‌هایمان را افزایش می‌دهیم/ هر روز قدرتمند می‌شویم احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین
پنجشنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۲
کد خبر: 75615
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳

واکنش توییتری‌ها به دروغگویی جدید BBC +عکس

شنبه ۱۱ مرداد، بی‌بی‌سی فارسی در راستای سیاست ضدایرانی خود ناظر بر آمارسازی و کشته‌سازی، در ادعایی مضحک با منبعی جعلی اعلام کرد: فهرست درگذشتگان کرونا در ایران تا پایان تیر ماه به ۴۲ هزار نفر می‌رسند که نزدیک سه برابر آمار رسمی است!

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از مشرق، شنبه ۱۱ مرداد، بی‌بی‌سی فارسی در راستای سیاست ضدایرانی خود ناظر بر آمارسازی و کشته‌سازی، در ادعایی مضحک با منبعی جعلی اعلام کرد:

فهرست درگذشتگان کرونا در ایران تا پایان تیر ماه به ۴۲ هزار نفر می‌رسند که نزدیک سه برابر آمار رسمی است!

بی‌بی‌سی فارسی برای ادعای دروغ فوق‌الذکر هیچ منبعی درج نکرد و صرفاً اعلام کرد بر اساس داده‌های پزشکی که یک منبع ناشناس به آنها داده، به این آمار رسیده است!

بعد از این ادعا کاربران توییتر با استفاده از هشتگ bbcshutup# (بی بی سی خفه شو!) به رویه غیر حرفه ای این شبکه و دروغ های آن واکنش نشان دادند.

​انتهای پیام/

captcha