اعلام رنگ‌بندی جدید کرونایی استان مرکزی/ ۶ شهرستان آبی، ۶ شهرستان زرد طرح استیضاح شهردار اراک کلید خورد خیز قیمت سکه و دلار؛ رشد بورس تا کجا ادامه دارد؟ دشمن با لبخند و غضب به دشمنی خود ادامه می دهد قیمت خودرو باز هم کاهش یافت/ قیمت ۲۰۶ به ۴ ماه قبل بازگشت دولت ژاپن لغو المپیک را تکذیب کرد کارنامه انقلاب اسلامی با همه مشکلات و تنگناها درخشان و مایه امید است/ رزمایش های های اخیر سپاه و ارتش مانور عزت و قدرت بود نشست فعالان مطالبه‌گری، دانشجویی و رسانه‌ای استان مرکزی با اعضای کمیسیون صنایع مجلس مراسم بزرگداشت کربلایی کاظم ساروقی و یادواره شهدای ساروق شهرستان اراک اقتدار نیروهای مسلح كشور سدی محكم در برابر تهدیدهای دشمنان است
جمعه ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۴
کد خبر: 75607
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷
کارشناس سیاسی:

می‌توان با بصیرت افزایی و بیان حقایق مقابل تحریفات دشمنان ایستادگی کرد

فخر الاسلام کارشناس سیاسی با اشاره به اینکه برنامه‌های دشمن در این است تا واقعیت انقلاب و رشادت‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و خصوصاً در حوزه نظامی و دفاعی را تحریف کند گفت: می‌توان با بصیرت افزایی، روشنگری و بیان حقایق مقابل تحریفات دشمنان ایستادگی کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ ابوالفضل فخر الاسلام کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: انقلاب اسلامی همواره از زمان پیدایش تا پایداری و استحکام و رسیدن به اقتدار در منطقه و جهان، موجب ناراحتی و عصبانیت دشمنان بوده و هست بااین‌وجود تمامی برنامه‌های دشمن در این است تا واقعیت انقلاب و رشادت‌های سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و خصوصاً در حوزه نظامی و دفاعی را تحریف کند.

وی افزود: مسئله تحریف به این است که اگر این نظام هم نبود آب و برق و گاز و امکانات رفاهی که هم‌اکنون در اختیار مردم است انجام می‌شد در حالی که کاملاً بحث غلطی است به جهت اینکه فرصت ۵۳ ساله پهلوی‌ها داشتند و با وجود فروش نفت فراوان و فراوانی دلار هیچ خدمتی برای مردم انجام ندادند و تمام سرمایه کشور صرف عیاشی شاه و درباریان و دزدی و غارتگری می‌گذشت و مردم در فقر مطلق به سر می‌بردند.

فخر الاسلام در ادامه گفت: انقلاب اسلامی انقلاب فرهنگی، سیاسی و اجتماعی بود و برکت انقلاب به این است که ایرانی که خوار بود و جز ایالت ۵۱  و ۵۲  امریکا محسوب می‌شد و شاه مملکت نوکر حلقه‌به‌گوش آمریکا به حساب می آمد با انقلاب اسلامی ایران، عزتمند شد این عزتمندی و حاکمیت مردم و دین و از طرفی رشد و توسعه همه جانبه و پایدار در سراسر کشور فعالیت های انقلابی و جهادی بسیاری از مدیران و مردم باعث شد.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به پیشرفت های کشور در عرصه های مختلف، تصریح کرد: کشور ما هم اکنون جز کشور های مطرح در اقتصاد و سیاست و ... است.

فخرالاسلام بیان کرد: هم اکنون قدرت برتر نظامی در منطقه هستیم، در حوزه نفوذ در منطقه حرف اول را می زنیم، در حوزه نظامی به پیشرفتهای خوبی در زمینه تولید موشک های بالستیک رسیده ایم که دشمنان از این قدرت نظامی ایران به وحشت افتاده اند به همین خاطر دشمنان به دنبال این هستند که واقعیت های جمهوری اسلامی را تحریف کنند.

وی افزود: تحریف یعنی وارونه نشان دادن و به باطل لباس حق پوشاندن، تحریف یعنی اسلام و جمهوری اسلامی را ناکارآمد نشان دادن است.

فخر الاسلام بیان کرد: غرب با امکانات فراوان از جمله شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی که در اختیار دارد و با استفاده از اتحاد عبری و عربی و غربی با تبلیغات و جنگ روانی سعی در ناکارآمد نشان دادن جمهوری اسلامی دارند.

وی تصریح کرد: دشمنان می دانند اگر جمهوری اسلامی الگو قرار بگیرد و بتواند به آن جایگاه و قله روشنی که رهبری ترسیم کرده اند برسد دیگر هیچ مردمی از این پادشاهان و رئیس جمهورهای وابسته به استعمار گران تبعیت نخواهد کرد اگر ما بخواهیم موفق باشیم باید همه مردم مقابل این تحریف ها بایستند با بصیرت افزایی، روشنگری و بیان حقایق  مردم در صحنه باشند اگر بتوانیم تحریف هایی که بر اثر تبلیغات دشمنان در ذهن مردم جا افتاده مقابله کنیم قطعاً تحریف‌ها شکست خواهد خورد.

انتهای پیام/

captcha