زمان اعلام نتایج همه کنکورها و پذیرش دانشگاه ها در سال 99 اعلام شد شمار مبتلایان به بیماری کووید 19 در استان مرکزی به 13653 نفر رسید/شناسایی 183 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته قدرت دفاع و بازدارندگی کشور منشا درونی و مردمی دارد/تولید قدرت ادامه دارد ریشه مشکلات کشور نبود روحیه انقلابی و جهادی است/ مسئولان به جای قدرت‌زدگی مردم‌دار باشند گزارش| گام بلند متخصصان جوان ایرانی برای خودکفایی در صنعت فولاد/ چگونه فولاد کاوه پوزه تحریم صنعت فولاد کشور را به خاک می‌مالد؟ حکیمی‌پور: دولت سفره مردم را با گران کردن ارز کوچک کرد / حقوق‌های نجومی کنونی در هیچ دولتی نبوده فرهادی: رعایت پروتکل‌ها کم شده / قلیان مشترک عامل انتقال صددرصدی کرونا / قرنطینه مطلق مقدور نیست دوئل امنیت و اعتراض در میدان معیشت / ما ضدنظام نیستیم! ترامپ: جز با تقلب، بازنده انتخابات نخواهیم بود / پس از انتخابات شرایط مذاکره با ایران را سخت‌تر خواهم کرد ژاوی: دیدار با پرسپولیس یک فینال است/ پرشورترین بازی‌ها را مقابل ایرانی‌ها انجام داده‌ایم
شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۹
کد خبر: 75595
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱
ملی‌پوش کاتای ایران:

رزمایش کمک مؤمنانه آثار و برکات زیادی به همراه دارد/ همه برای رسیدن جامعه و مردم به آرامش تلاش کنند

شهرجردی ملی‌پوش کاتای ایران با بیان اینکه رزمایش کمک مؤمنانه در شرایط فعلی یک اقدام لازم و ضروری بود، گفت: خوشبختانه رزمایش کمک مؤمنانه در طول این مدت آثار و برکات بسیار فراوانی به همراه داشت و نیاز است این اقدام خداپسندانه تا پایان شرایط کرونایی استمرار داشته باشد.

ابوالفضل شهرجردی ملی‌پوش کاتای ایران در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه گفت: متأسفانه ویروس کرونا و شیوع گسترده آن در کشور مشکلاتی را برای برخی از مشاغل و خانواده‌ها ایجاد کرده که برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه بسیار می‌تواند در کمک به این افراد مؤثر واقع شود.

وی افزود: رزمایش کمک مؤمنانه یک اقدام بسیار به موقع و به جا بود که با تدبیر مقام معظم رهبری در کشور راه اندازی شد و صحنه هایی از ایثار و خدمت رسانی را بار دیگر در کشور متجلی کرد.

شهرجردی اظهار کرد: خوشبختانه رزمایش کمک مؤمنانه در طول این مدت آثار و برکات بسیار فراوانی به همراه داشت و نیاز است این اقدام خداپسندانه و نیکو تا پایان شرایط کرونایی استمرار داشته باشد.

وی ادامه داد: راه اندازی رزمایش کمک مؤمنانه در کشور نه تنها یک نیاز مهم محسوب می شود بلکه یک رسالت سنگین برای مسئولین و افراد توانمند بود که خوشبختانه به خوبی انجام شد.

ملی‌پوش کاتای ایران با اشاره به ضرورت نقش آفرینی همه مردم در پویش همدلی و مواسات بیان کرد: به عنوان یک ورزشکار از کلیه اقشار مردم و افرادی که توانایی کمک دارند دعوت می کنم در این اقدام مشارکت داشته باشند و به اندازه سهمی که می توانند داشته باشند برای کمک به افراد آسیب دیده دریغ نکنند.

وی افزود: همه باید برای رسیدن جامعه و مردم به آرامش نقش آفرینی کنند و امروز که در شیوع موج دوم قرار گرفته ایم باید نسبت به رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل های بهداشتی حساس تر باشیم.

شهرجردی در پایان خاطر نشان کرد: امروز مقابله با کرونا مهمترین موضوعی است که کشور با آن مواجه شده و مهمترین مطالبه مردم هم نیز است و همه باید در راستای این مطالبه مهم تلاش و نقش‌آفرینی کنیم.

انتهای پیام/

captcha