«خادمیاری رضوی» محور کار دفاتر آستان قدس رضوی در استان‌ها است/ بیش از 3800 خادمیار در استان مرکزی ابتلای 7838نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی131 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته خانواده شهدا پرچم داران مجاهدت ها و ایثار گری های شهدا هستند مدارس شهرهای قرمز به صورت غیر حضوری برگزار می شود/20 درصد دانش آموزان توان استفاده از شبکه شاد را ندارند اردوهای جهادی یک ظرفیت بسیار موثر برای خود سازی و تربیت نیروی انسانی است گزینه جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت کیست؟ درخواست ۲۰ کشور از روسیه برای دریافت واکسن کرونا طرح پیش‌فروش نفت؛ ضعف‌ها و قوت‌ها چگونه بدون آزمون دانشجوی دانشگاه آزاد شویم؟ جنگ امروز جنگ رسانه هاست/ عزاداری محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۵
کد خبر: 75555
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

حوادث رانندگي در استان مرکزی 7 كشته و مجروح در پي داشت

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: حوادث رانندگي روز گذشته در محورهاي مواصلاتي استان 5 كشته و 2 مجروح در پي داشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ " ایرج کهریزی " رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در نخستين سانحه رانندگي كه در حدود ساعت 09:32 روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون کاویان با موتورسیکلت در کیلومتر 65 محور خنداب- میلاجرد رخ داد، راکب موتورسیکلت در دم فوت شد و سرنشین آن نیز  پس از انتقال به بیمارستان، بر اثر شدت جراحات وارده جان سپرد.

کهریزی اظهار کرد: علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان تصادفات پلیس راه" بی احتیاطی راننده کامیون نسبت به راکب موتور سیکلت" بیان شده است.

این مقام انتظامی بیان کرد: در سانحه اي ديگر كه در حدود ساعت 14:16 همین روز بر اثر واژگونی يك دستگاه خودروی پژو 206 در کیلومتر7 جاده فرعی تحت محل شهرستان شازند به وقوع پیوست، راننده خودرو و یکی از سرنشینان آن بر اثر شدت جراحات وارده در دم جان سپردند و دیگر سرنشین خودرو نیز مجروح و به بیمارستان انتقال داده شد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار داشت: بر اساس اعلام کارشناسان " عدم توجه به جلو از سوی راننده خودرو" علت وقوع این حادثه بوده است.

 کهریزی یادآور شد: سومین تصادف رانندگی نیز درساعت 21:19 روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با خودروی نیسان در کیلومتر 22 محور فرعی امیرآباد شهرستان فراهان رخ داد که بر اثر این حادثه راکب موتور سیکلت بر اثر شدت جراحات وارده دردم فوت و ترک نشین آن نیز مجروح و به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان انتقال داده شد.

وی خاطر نشان کرد: کارشناس تصادفات پلیس راه "بی احتیاطی از سوی راکب موتور سیکلت را بر اثر عدم توجه به جلو و نیز بی مبالاتی از سوی راننده خودروی نیسان به علت به حرکت درآوردن وسیله نقلیه با عیب و نقص فنی مستمر " را از دلایل وقوع این حادثه بیان داشته است.

کهریزی در پایان از تمامی رانندگان خواست تا با رعايت قوانين و مقررات راهنمايي در هنگام رانندگي، سفري ايمن براي خود و ديگران رقم بزنند تا هرگز شاهد چنين حوادث تلخ و ناگواري در سطح محورهای مواصلاتی نباشيم

انتهای پیام/

captcha