جزییات مرحله نهم فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد +جدول شرایط همراهی مردم و اصناف فراهان در اجرای محدودیت‌های کرونایی ستودنی است روحانی: مسئولان کشور جنایت ترور شهید فخری‌زاده را بی‌پاسخ نمی‌گذارند همسر شهید فخری‌زاده: نگذارید خون شهید پایمال شود مروری بر آخرین وضعیت سامانه جامع انبارها/ مبارزه سیستمی با احتکار چقدر پیشرفت کرد؟ واکنش جامعه علمی و دانشگاهی به ترور دانشمند ایرانی نامه رضایی به روحانی درباره شهادت فخری‌زاده بررسی مجدد تعطیلی شهرهای قرمز/ ۱۷۴۸ نفر از پرواز منع شدند پیگیری مجازات قطعی عاملان و آمران این جنایت در دستور کار قرار گیرد گرفتن انتقام خون شهید «فخری زاده» دشمن را از اقدامات بعدی بازمی‌دارد/ باید رژیم بازرسی ها از صنایع هسته ای متوقف شود
شنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
کد خبر: 75552
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
مسئول بسیج کارگران سپاه روح‌الله استان مرکزی:

ساماندهی 85 گروه جهادی بسیج کارگری در مرکزی برای مقابله با کرونا/قربانی 17 رأس دام برای کمک به خانواده‌های آسیب‌دیده

مسئول بسیج کارگران سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به قربانی دام در قالب رزمایش کمک مؤمنانه توسط این سازمان گفت: تعداد ۷ رأس دام سنگین و 10 رأس دام سبک به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان به مناسبت عید سعید قربان و در ادامه رزمایش کمک مؤمنانه با رعایت کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی و نظارت شبکه دامپزشکی ذبح و بین افراد و خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محسن ربیعی مسئول بسیج کارگران سپاه روح‌الله استان مرکزی در  مراسم "در امتداد رزمایش کمک‌های مؤمنانه" گفت: خوشبختانه کارگران در طول چهل سال انقلاب اسلامی در مقاطع و شرایط مختلف پای‌کار بوده‌اند و وفاداری خود را همواره به‌نظام اسلامی و مردم به‌خوبی نشان داده‌اند.

وی افزود: کارگران انقلابی کشور در مقاطعی در عرصه دفاع مقدس با اقدامات بسیار مؤثر و ارزنده‌ای که داشتند نقش‌آفرینی مطلوبی از خود به‌جای گذاشتند که ثمره آن پیروزی‌های چشمگیر در عملیات دفاع مقدس بود، در شرایطی که کشور نیاز به خدمت‌رسانی در عرصه سازندگی و آبادانی کشور بود بار دیگر کارگران با تمام توان وارد عرصه شدند و دستاوردهای بی‌نظیری از خود بر جای گذاشتند.

مسئول بسیج کارگران سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار داشت: بیش از دو دهه کشور با یک جنگ اقتصادی از طرف جبهه استکبار روبه‌رو شده و نقش کارگران در این جنگ اقتصادی بیش از اقشار جامعه سنگین‌تر است و همانند افسرانی در جنگ اقتصادی نقش‌آفرینی می‌کنند.

وی بابیان اینکه نام‌گذاری شعارهای سال توسط مقام معظم رهبری که با محوریت تولید و رونق کالای ایرانی است یک رسالت سنگین بر دوش کارگران قرار داده، گفت: خوشبختانه هرساله شاهد نقش‌آفرینی گسترده کارگران در این عرصه هستیم و امسال هم که مزین به جهش تولید است کارگران با لبیک عمومی به ولی خود با همه توان برای تحقق این شعار تلاش خواهند کرد.

ربیعی با اشاره به اینکه از ابتدای ویروس کرونا بسیج کارگری استان بیش از ۸۵ گروه جهادی را در کارخانه‌ها و مراکز زیرمجموعه خودسازمان‌دهی کرده اند، افزود: همچنین اقدامات موثر در راستای مبارزه با ویروس کرونا را در دستور کار خود گذاشت که  تولید و توزیع ماسک، تولید لباس بیمارستانی گان، تولید مواد ضد عفونی کننده دست و سطوح و ایجاد پایگاه‌های تب سنجی و راه اندازی ایستگاه های غربالگری از جمله اقدامات مهم این قشر زحمتکش است که آثار و برکات فراوانی به همراه داشته است.

وی بیان کرد: بسیج کارگری با سازماندهی شیفت ایثار، کارگران بسیجیان جهادگر را در کارخانجات و مراکز کارگری سازماندهی کرده است که در صورت نیاز از این شیفت ها استفاده خواهد شد.

مسئول بسیج کارگران سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به برگزاری رزمایش کمک مومنانه در قالب قربانی دام گفت: با توجه به اینکه عید سعید قربان یک فرصت بسیار مغتنم برای کمک به افراد آسیب دیده از کرونا و مشاغل کارگری آسیب دیده از کرونا فراهم کرده بود بسیج کارگری برای کمک به معیشت وارد میدان شد.

وی افزود: تعداد ۷ رأس دام سنگین و 10 رأس دام سبک به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان به مناسبت عید سعید قربان و در ادامه رزمایش کمک مؤمنانه با رعایت کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی و نظارت شبکه دامپزشکی ذبح و بین افراد و خانواده‌ها توزیع شد.

مسئول بسیج کارگران سپاه روح‌الله استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: امروز یکی از اهداف دشمن این است که کالاهای لوکس خارجی را در برابر کالای ایرانی قرار دهد که این کار با دو هدف عمده خارج کردن ارز از کشور و ضربه به فرهنگ مردم در حال دنبال کردن است. وظیفه و رسالت همه مردم حمایت از کالای ایرانی و کارگران و مهندسین هم بهبود و تقویت کالای ایرانی است که باید موردتوجه قرار گیرد.

انتهای پیام/

captcha