«خادمیاری رضوی» محور کار دفاتر آستان قدس رضوی در استان‌ها است/ بیش از 3800 خادمیار در استان مرکزی ابتلای 7838نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی131 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته خانواده شهدا پرچم داران مجاهدت ها و ایثار گری های شهدا هستند مدارس شهرهای قرمز به صورت غیر حضوری برگزار می شود/20 درصد دانش آموزان توان استفاده از شبکه شاد را ندارند اردوهای جهادی یک ظرفیت بسیار موثر برای خود سازی و تربیت نیروی انسانی است گزینه جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت کیست؟ درخواست ۲۰ کشور از روسیه برای دریافت واکسن کرونا طرح پیش‌فروش نفت؛ ضعف‌ها و قوت‌ها چگونه بدون آزمون دانشجوی دانشگاه آزاد شویم؟ جنگ امروز جنگ رسانه هاست/ عزاداری محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۱
کد خبر: 75548
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸

5 پروژه گردشگری استان مرکزی در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

سرپرست اداره کل میراث ‌فرهنگی استان مرکزی از افتتاح 5 پروژه گردشگری با سرمایه‌گذاری بیش 63 میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مصطفی مرزبان سرپرست اداره کل میراث ‌فرهنگی استان مرکزی  گفت: 5 پروژه گردشگری با سرمایه‌گذاری بیش 63 میلیارد ریال در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسند.

مرزبان اظهار کرد: طرح‌های قابل‌افتتاح شامل 3 اقامتگاه بوم‌گردی با سرمایه‌گذاری 48 میلیارد ریال در شهرستان شازند، محلات و خمین و یک مهمان‌پذیر در شهرستان کمیجان با سرمایه‌گذاری 15 میلیارد ریال است که با بهره‌برداری از آنها زمینه اشتغال 20 نفر فراهم  می‌شود.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی با اشاره به اینکه صنعت گردشگری نباید ناامید شود و باید برای بعد از کرونا برنامه‌ریزی کند بیان کرد: عطش مسافرت در کسانی که به دلیل کرونا نتوانسته‌اند به سفر بروند بعد از خلاصی از کرونا، بیشتر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: از الآن باید آماده شد تا بعد از حل مسئله کرونا، کشور عزیزمان ایران دوباره به بازار گردشگری معرفی شود.

انتهای پیام/

captcha