استفاده 70درصد از شهروندان استان مرکزی از ماسک/ برگزاری مراسم عزاداری محرم در فضای سرپوشیده، ممنوع شکست تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران انزوای سیاسی آمریکا را نمایان تر کرد میزان فوت ناشی از کرونا در استان مرکزی در مردادماه 2.5برابر تیرماه شده است/ بسیج در نظارت بر برگزاری صحیح عزاداری، تبلیغات اسلامی را کمک کند مرگ راکب موتورسیکلت در برخورد با خودرو پس از دو هفته شکنجه در استخبارات عراق، حکم اعدامم صادر شد/ وحدت، رمز پیروزی رزمندگان ایرانیِ اسیر در زندان های رژیم بعث نفت خریداری شده توسط مردم کجا و چگونه مصرف خواهد شد؟ 4 در 93؛ دربی مرگ!/ زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند؟ تصاویر/ برداشت سیب زمینی از مزارع همدان سپاه پاسداران: توافق امارات و رژیم صهیونیستی حماقتی تاریخی و محکوم به شکست است زیان انباشته در «بانک شهر» 7 برابر شد/ شرکت زیان‌ده با صف خرید سنگین در بورس
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۹
کد خبر: 75492
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری:

همه باید برای استمرار رزمایش کمک مومنانه تلاش کنیم

عسگری سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری برگزاری رزمایش کمک مومنانه در کشور را یک اقدام به موقع و تأثیر گذار خواند و گفت: امروز افرادی که توان مالی دارند یک رسالت سنگین بر دوش دارند و آن هم کمک به افراد آسیب دیده از کرونا است.

حسین عسگری ملی پوش سابق دوچرخه سواری و سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به ضرورت برگزاری رزمایش کمک مومنانه در شرایط فعلی، گفت: رزمایش کمک مومنانه لبیک عمومی مردم انقلابی ایران اسلامی به مقام معظم رهبری بود.

عسگری با اشاره به اینکه کمک مومنانه یک اقدام به موقع و تأثیر گذار بود اظهار کرد: این طرح صحنه هایی از مجاهدت و همدلی را در کشور رقم زد و آثار و برکات بسیار خوبی هم به همراه داشت.

وی افزود: امروز کرونا با شرایط سختی که ایجاد کرده اقتصاد و معیشت مردم دنیا و به تبع آن ملت ایران را تحت تأثیر قرار داده و لذا اینگونه اقدامات بسیار موثر هستند و باید توجه بیشتری به انجام آنها داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری ادامه داد: همه باید برای استمرار این اقدام ارزشمند و بزرگ تلاش کنیم و امروز افرادی که توان مالی و یا هرگونه توان دیگری دارند یک رسالت سنگین بر دوش دارند و آن هم کمک به افراد آسیب دیده از کروناست.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مردم انقلابی ایران و خصوصا استان مرکزی همواره در طول این چهل سال انقلاب اسلامی نشان داده اند به فکر یکدیگر هستند و امروز هم در این شرایط کرونایی بار دیگر وفاداری خودشان را به یکدیگر ثابت خواهند کرد.

انتهای پیام/

captcha