مشارکت ۴۹ درصدی مردم استان مرکزی در انتخابات ریاست جمهوری/بیاتی از حوزه تفرش،آشتیان و فراهان به مجلس راه یافت/پایان شمارش آرای شورای شهر در استان مرکزی مضرات شیر موز که باورش سخت است!  ۹ فوتی و شناسایی ۱۳۶مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  اعضای منتخب دوره ششم شورای شهر خنداب و جاورسیان مشخص شدند 2 کشته در حوادث رانندگی روز گذشته در استان مرکزی  منتخبین شورای شهرهای کمیجان و میلاجرد مشخص شدند سقوط بالگرد حامل صندوق‌های اخذ رای در دزفول/ یک نفر کشته و ۱۱ زخمی درخشش ملت در اولین آزمون قرن/ آیت‌الله رئیسی؛ هشتمین رئیس جمهور ایران اسامی اعضای دوره ششم شورای شهر تفرش اعلام شد کشف780 دستگاه گوشی تلفن همراه در توقیف 2دستگاه خودروی شوتی در شازند
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۴
کد خبر: 75492
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری:

همه باید برای استمرار رزمایش کمک مومنانه تلاش کنیم

عسگری سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری برگزاری رزمایش کمک مومنانه در کشور را یک اقدام به موقع و تأثیر گذار خواند و گفت: امروز افرادی که توان مالی دارند یک رسالت سنگین بر دوش دارند و آن هم کمک به افراد آسیب دیده از کرونا است.

حسین عسگری ملی پوش سابق دوچرخه سواری و سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به ضرورت برگزاری رزمایش کمک مومنانه در شرایط فعلی، گفت: رزمایش کمک مومنانه لبیک عمومی مردم انقلابی ایران اسلامی به مقام معظم رهبری بود.

عسگری با اشاره به اینکه کمک مومنانه یک اقدام به موقع و تأثیر گذار بود اظهار کرد: این طرح صحنه هایی از مجاهدت و همدلی را در کشور رقم زد و آثار و برکات بسیار خوبی هم به همراه داشت.

وی افزود: امروز کرونا با شرایط سختی که ایجاد کرده اقتصاد و معیشت مردم دنیا و به تبع آن ملت ایران را تحت تأثیر قرار داده و لذا اینگونه اقدامات بسیار موثر هستند و باید توجه بیشتری به انجام آنها داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری ادامه داد: همه باید برای استمرار این اقدام ارزشمند و بزرگ تلاش کنیم و امروز افرادی که توان مالی و یا هرگونه توان دیگری دارند یک رسالت سنگین بر دوش دارند و آن هم کمک به افراد آسیب دیده از کروناست.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مردم انقلابی ایران و خصوصا استان مرکزی همواره در طول این چهل سال انقلاب اسلامی نشان داده اند به فکر یکدیگر هستند و امروز هم در این شرایط کرونایی بار دیگر وفاداری خودشان را به یکدیگر ثابت خواهند کرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار