۶ فوتی و شناسایی ۱۶۸مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی جزئیات طرح «جهش تولید و تأمین مسکن»/ ساخت انبوه و کنترل قیمت مسکن اولویت‌های این طرح است ‍ گران‌ترین شیرینی ایران آقای ترامپ وعده انتقام ما قطعی و جدی است آغاز رأی‌گیری غیابی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تروئیکای اروپا: هر اقدامی برای بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران فاقد اثر قانونی است مروری بر اظهارات انتخاباتی روحانی/ کلیدواژه؛ «انتظارات مردم» آیا حذف کارت سوخت و قرارداد با توتال تصمیم نظام بود؟ حاج‌اسماعیلی در گفتگو با دانشجو، سابقه استفاده از تعاونی‌ها در اروپا دو برابر ایران است/ تعاونی اعتبار شغلی، قربانی موسسات مالی مصاحبه‌ای برای جنجالی ماندن!/ دیده شدن؛ این‌بار از میانبر شبکه ضدانقلاب
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
کد خبر: 75459
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۹
عضو شورای اسلامی کلانشهر اراک:

رزمایش کمک مؤمنانه آثار و برکات فراوانی به همراه داشت/خیرین کمک کنند

محصولی عضو شورای اسلامی کلانشهر اراک با اشاره به اینکه رزمایش کمک مؤمنانه اقدامی لازم و به موقع بود، گفت: رزمایش کمک مؤمنانه یک تکلیف بسیار مهم برای خیرین، دستگاه‌های دولتی، نهادها و همه افرادی که توانایی دارند فراهم کرد تا به‌اندازه توانشان پای‌کار بیایند.

علی جعفر محصولی عضو شورای اسلامی کلانشهر اراک در گفتگو با دیارآفتاب؛ با اشاره به رزمایش کمک مؤمنانه گفت: رزمایش کمک مؤمنانه یک اقدام بسیار به موقع و لازم بود که در کشور راه افتاد و این به برکت هوشمندی‌ها و تدبیرات مقام معظم رهبری بود که آثار و برکات بسیار خوبی را به همراه داشت.

وی افزود: به جهت اینکه آسیب‌هایی که ویروس کرونا به برخی از اصناف و خانواده‌ها وارد کرد نیاز بود این اتفاق مبارک هفته‌ای یک‌بار در برخی از نقاط انجام شود.

عضو شورای اسلامی کلانشهر اراک اظهار داشت: متأسفانه برخی از اقشار جامعه امروز امورات خود را به‌سختی می‌گذرانند و اکنون هم با توجه به وضعیت کسادی در برخی از شغل‌ها و گرانی‌های موجود این وضعیت بدتر شده است.

وی بابیان اینکه رزمایش کمک مؤمنانه یک تکلیف بسیار مهم برای خیرین، دستگاه‌های دولتی، نهادها و همه افرادی که توانایی دارند است که باید به‌اندازه توانشان پای‌کار بیایند، گفت: در طول چهل سال انقلاب اسلامی خوشبختانه با مشارکت مردم و همراهی خیرین توانسته‌ایم از مقاطع بسیار حساسی به‌خوبی عبور کنیم و امروز هم که کشور درگیر بیماری کرونا است نیازمند مشارکت و همیاری بیشتر مردم هستیم.

محصولی با اشاره اقدامات شورای شهر در راستای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا بیان کرد: مصوباتی در خصوص کسب‌وکار آسیب‌دیده در شورای شهر داشتیم که در سه ماه اول سال مصوب شده شهرداری کرایه‌ای از مستأجران دریافت نکند همچنین بیش از چهارصد بسته معیشتی در اختیار نیازمندان و افراد آسیب‌دیده قرارگرفته است.

انتهای پیام/

captcha