کاروانسرای باغ شیخ ساوه در راه جهانی شدن  ۴فوتی و شناسایی ۴۷مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی ۶ نفر در کشور به کرونای انگلیسی مبتلا شدند/ اضافه شدن ۱۰هزار تخت بیمارستانی تاپایان دولت روحانی: ۳ واکسن داخلی «برکت، رازی و پاستور» سال آینده در دسترس مردم قرار خواهد گرفت قالیباف:‌ ما به التفاوت ارز باید به جیب مردم برود/ ایجاد شغل با فرمول و مصوبات شورایعالی کار نمی‌شود نیازمند بهره گیری از همه ظرفیت ها برای تبیین فرهنگ دفاع مقدس در جامعه هستیم ‌ هیچ شهر قرمزی در کشور نداریم/ محدودیت‌های کرونایی جدید اعمال می‌شود پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت حجةالاسلام علوی‌سبزواری خودرو چقدر ارزان می شود؟ مالیات می‌تواند جایگزین قرعه کشی در فروش خودرو شود
شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵
کد خبر: 75291
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۴
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس:

اقدام خصمانه آمریکا در تعرض به هواپیمای مسافربری با پاسخ قاطع ایران همراه خواهد بود

سبزی نماینده مردم ساوه در مجلس در خصوص اقدام خصمانه جنگنده های آمریکایی در تعرض به یک هواپیمای مسافربری ایرانی، گفت: این اقدام آمریکا با پاسخ قاطع ایران همراه خواهد شد.

محمد سبزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص اقدام خصمانه جنگنده های آمریکایی در تعرض به یک هواپیمای مسافربری ایرانی، گفت: آمریکا به خاطر اینکه تحریم ها را بی نتیجه دید، روی به اقداماتی این چنین آورده است.

وی با اشاره به نگرانی آمریکا از انعقاد قرارداد ایران و چین، گفت: این کشور به شدت مخالف انعقاد قرارداد همکاری میان ایران و چین است چرا که می ترسد با این کار تحریم هایش بی اثر تر شود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس یازدهم با اشاره به انتقال بنزین توسط نفتکش های ایرانی به ونزوئلا، تصریح کرد: اگر آمریکا جرئت داشت تعرضی به ایران انجام دهد، زمانی که نفتکش های ایرانی در حیاط خلوتشان بود اقدامی صورت می داد نه اینکه در آسمان سوریه این کار را بکند.

سبزی با بیان اینکه هر اقدام آمریکا با پاسخ قاطع ایران همراه خواهد شد، گفت: این کشور به خوبی می داند که در مباحث نظامی توان مقابله با جمهوری اسلامی را ندارد، لذا با اقداماتی این چنین در صدد ترساندن عموم مردم است تا بلکه بتواند به اهداف خود دست پیدا کند.

نماینده مردم ساوه در مجلس یازدهم تصریح کرد: آمریکایی ها باید بدانند که هیچ نتیجه ای از اقدامات خود نخواهند گرفت و ایران نیز هر اقدامی را در فرصت مناسب، مقتدرانه و با استفاده از اهرم های خود در منطقه و دنیا پاسخ خواهد داد و آمریکا و همدستانش هیچ غلطی نمی توانند انجام دهند.

انتهای پیام/

captcha