«خادمیاری رضوی» محور کار دفاتر آستان قدس رضوی در استان‌ها است/ بیش از 3800 خادمیار در استان مرکزی ابتلای 7838نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی131 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته خانواده شهدا پرچم داران مجاهدت ها و ایثار گری های شهدا هستند مدارس شهرهای قرمز به صورت غیر حضوری برگزار می شود/20 درصد دانش آموزان توان استفاده از شبکه شاد را ندارند اردوهای جهادی یک ظرفیت بسیار موثر برای خود سازی و تربیت نیروی انسانی است گزینه جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت کیست؟ درخواست ۲۰ کشور از روسیه برای دریافت واکسن کرونا طرح پیش‌فروش نفت؛ ضعف‌ها و قوت‌ها چگونه بدون آزمون دانشجوی دانشگاه آزاد شویم؟ جنگ امروز جنگ رسانه هاست/ عزاداری محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲
کد خبر: 75291
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۴
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس:

اقدام خصمانه آمریکا در تعرض به هواپیمای مسافربری با پاسخ قاطع ایران همراه خواهد بود

سبزی نماینده مردم ساوه در مجلس در خصوص اقدام خصمانه جنگنده های آمریکایی در تعرض به یک هواپیمای مسافربری ایرانی، گفت: این اقدام آمریکا با پاسخ قاطع ایران همراه خواهد شد.

محمد سبزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص اقدام خصمانه جنگنده های آمریکایی در تعرض به یک هواپیمای مسافربری ایرانی، گفت: آمریکا به خاطر اینکه تحریم ها را بی نتیجه دید، روی به اقداماتی این چنین آورده است.

وی با اشاره به نگرانی آمریکا از انعقاد قرارداد ایران و چین، گفت: این کشور به شدت مخالف انعقاد قرارداد همکاری میان ایران و چین است چرا که می ترسد با این کار تحریم هایش بی اثر تر شود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس یازدهم با اشاره به انتقال بنزین توسط نفتکش های ایرانی به ونزوئلا، تصریح کرد: اگر آمریکا جرئت داشت تعرضی به ایران انجام دهد، زمانی که نفتکش های ایرانی در حیاط خلوتشان بود اقدامی صورت می داد نه اینکه در آسمان سوریه این کار را بکند.

سبزی با بیان اینکه هر اقدام آمریکا با پاسخ قاطع ایران همراه خواهد شد، گفت: این کشور به خوبی می داند که در مباحث نظامی توان مقابله با جمهوری اسلامی را ندارد، لذا با اقداماتی این چنین در صدد ترساندن عموم مردم است تا بلکه بتواند به اهداف خود دست پیدا کند.

نماینده مردم ساوه در مجلس یازدهم تصریح کرد: آمریکایی ها باید بدانند که هیچ نتیجه ای از اقدامات خود نخواهند گرفت و ایران نیز هر اقدامی را در فرصت مناسب، مقتدرانه و با استفاده از اهرم های خود در منطقه و دنیا پاسخ خواهد داد و آمریکا و همدستانش هیچ غلطی نمی توانند انجام دهند.

انتهای پیام/

captcha