مشکلات اقتصادی کشور در کجا ریشه دارد؟ امضای تفاهم‌نامه همکاری کتابخانه‌های عمومی و صداوسیمای استان مرکزی کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک  استان مرکزی، رتبه نخست در احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل در کشور برنامه جامع و راهبردی در حوزه روستاها با جدیت پیگیری شود افزایش ۴۱ درصدی نرخ كرايه تاكسي در اراك+نرخ نامه جدید
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۵
کد خبر: 75252
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک خبر داد:

ابتلای 6038 نفر به کرونا در استان مرکزی/شناسایی202مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک گفت:بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی ۲۰۲مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید محمد جمالیان رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته استان مرکزی ۲۰۲مورد جدید ابتلا شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موراد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۶۰۳۸ نفر رسیده است

جمالیان اظهار کرد: از تعداد ۲۰۲ مورد جدید در استان ۳۸ مورد این بیماران در بیمارستانهای استان بستری شده اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می کنند.

وی افزود: ۱۶۸ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده اند نیز به صورت سرپایی بوده اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده اند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک خاطرنشان کرد: متاسفانه در ۲۴ساعت گذشته ۴ مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی ها در اثر ابتلا به این ویروس  ۲۵۵ نفر می باشد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار