برای تشکیل یک سانتی متر خاک حاصلخیز ۷۰۰ سال زمان نیاز است  آتش سوزی مغازه رنگ فروشی در  اراک آیین رونمایی از محصولات فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری استان مرکزی برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و اخلال گران بازار/ مردم و بازاریان نگران تامین امنیت نباشند لوایح برنامه هفتم و بودجه ۱۴۰۲ به زودی تقدیم مجلس می‌شود راهیان نور یکی از روش های موثر تحقق جهاد تبیین است/ اعزام یک هزار دانش آموز اراکی به راهیان نور ایران و عربستان درباره حج مذاکره کردند سپاه پاسداران: نیروهای امنیتی و انتظامی در برخورد با اراذل و اوباش مسلح و تروریست‌های اجاره‌ای دشمن درنگ نخواهند کرد سرلشکر باقری: ناوهای هواپیمابر هزار کیلومتر از خلیج فارس فاصله دارند شکست کمپین‌های دروغین «خرید نکنید»؛ ایرانی‌ها در آبان بیشتر کارت کشیدند
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۸
کد خبر: 75233
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
عضو هیئت‌رئیسه مجلس:

اقدام تروریستی آمریکائی‌ها قطعاً بی‌پاسخ نخواهد ماند/ ضرورت اخراج آمریکائی‌ها از منطقه

سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس با اشاره به اینکه رفتار متجاوزانه دو جنگنده آمریکائی به هواپیمای مسافربری ایرانی قطعاً بی‌پاسخ نمی‌ماند،گفت: جمهوری اسلامی در برابر هیچ‌گونه تجاوزی کوتاه نخواهد آمد و قطعاً پاسخ درخوری به این اقدام تروریستی خواهد داد.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به تعرض و ایجاد مزاحمت دو جنگنده آمریکائی به هواپیمای مسافربری ایرانی، گفت: این اقدام قطعاً یک اقدام تروریستی از سوی رژیم تروریستی ایالات‌متحده آمریکا است و با هیچ‌یک از قوانین بین‌المللی سازگار نیست.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود:هویت آمریکائی‌ها تروریستی است و امروز ماهیت پلید و تروریستی آنها برای دنیا به‌وضوح نمایان شده است.

وی بابیان اینکه آمریکائی‌ها در منطقه سعی می‌کنند با ایجاد رعب و وحشت دنبال گرفتن امتیاز باشند، گفت: این موضوع ضرورت اخراج آمریکائی‌ها از منطقه را بیشتر می‌کند که باید هرچه سریع‌تر منطقه را ترک کنند.

سلیمی با تأکید بر اینکه آمریکائی‌ها باید بدانند زمان ترساندن ملت‌ها و کشورها گذشته و با این اقدامات نمی‌توانند برای خود امتیازی بگیرند، افزود: نظام جمهوری اسلامی در طول این چهل سال همواره در هر عرصه‌ای بااقتدار و سربلندی حضورداشته و نشان داده نظامی نیست که بخواهد با تشر و رعب و وحشت آمریکائی‌ها عقب‌نشینی کند.

وی با اشاره به سکوت سازمان‌های بین‌المللی در برابر اقدام تروریستی آمریکائی‌ها بیان کرد: آن‌هایی که بحث حقوق بشر و سلامت انسان‌ها را مطرح می‌کنند و دائم از این‌گونه امور دم می زنند امروز سکوت اختیار کرده اند. به ویژه سازمان ملل و اروپائی ها امروز چرا موضع گیری نمی کنند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت اخراج آمریکائی ها از منطقه، گفت: آمریکائی ها امروز بدون هیچ گونه قانونی در منطقه حضور دارند و ترور،آدم کشی،جنایت، خون ریزی و غارت را انجام می دهند و نهادهای بین المللی در برابر جنایات آمریکائی ها سکوت کرده اند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «دوران بزن و دررو تمام شده است»، گفت: اگر آمریکائی ها و امثال آنها کوچکترین تعرضی داشته باشند قطعا پاسخ درخوری خواهند گرفت و این موضوع در خصوص به شهادت رساندن شهید سلیمانی نمود داشت که درهم کوبیدن پایگاه آمریکائی عین الاسد مقدمه ای برای انتقام سخت از آمریکائی ها بود.

سلیمی در پایان خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با نخست وزیر عراق بر این موضوع تأکید داشتند که تجاوزهای آمریکائی بی پاسخ نمی ماند و قطعا پاسخ درخوری دریافت خواهند کرد و جمهوری اسلامی در برابر هیچ‌گونه تجاوزی کوتاه نخواهد آمد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار