ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۵
کد خبر: 74979
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴

آشتیان وارد پیک دوم ویروس کرونا شد

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آشتیان گفت: با برداشته شدن محدودیت ها و عادی انگاری که در سطح جامعه دیده می شود، شهرستان آشتیان همانند سایر شهرستانها وارد پیک دوم ویروس کرونا شده است و هم اکنون وضعیت شهرستان زرد می باشد، اما با کوچکترین سهل انگاری وارد فاز قرمز می شویم.

به گزارش دیار آفتاب؛ مهران کریم زاده  رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آشتیان ، افزود: شایعاتی مبنی بر ساخته شدن و عرضه واکسن ویروس کرونا در فضای مجازی وجود دارد که هیچکدام صحت ندارد و در حال حاضر واکسنی که مورد تایید وزارت بهداشت و معاونت غذا و دارو باشد، وجود ندارد.

وی اظهار داشت: بهترین کاری که مردم در حال حاضر می‌توانند انجام دهند رعایت پروتکل های بهداشتی، پرهیز از حضور در اجتماعات، رعایت فاصله گذاری هوشمند و مهمترین آنها زدن ماسک می باشد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آشتیان تاکید کرد: زدن ماسک علاوه بر وظیفه اجتماعی، وظیفه شرعی یک شهروند نیز می باشد.

وی گفت: با همکاری و درایت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و همکاران بهداشت و درمان در شهرستان آشتیان موج اول بیماری کرونا را به خوبی در این شهرستان کنترل و مدیریت نمودیم.

کریم زاده در پایان بیان کرد: تجربه موج اول ویروس کرونا به ما اثبات کرد که برای غلبه و شکست این ویروس نیاز است که دست به دست هم دهیم و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم و این گذر از این دوره سخت بستگی به میزان رعایت نکات بهداشتی دارد.

انتهای پیام/

captcha