ریزش ارزش سهام مردم به دلیل بی‌تدبیری دولت/ مقصر اصلی لغو ETF پالایشی چه کسانی هستند؟ کنکور سراسری به تعویق افتاد بررسی پیشنهاد دولت برای مقابله با تحریم نفتی در جلسه سران قوا شناسایی 148مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته / مرگ 7 نفر در اثر ابتلا به کووید 19 در استان مرکزی مصوبه مجلس درباره مالیات بر ارزش افزوده، ابهام و ایراد دارد عصر امروز؛ جلسه وزارت کشور و وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس اسلامی: ساخت مسکن خبرنگاران قطعی است اما منوط به همکاری وزارت ارشاد است آیت‌الله رئیسی: هر طرح اقتصادی باید با بررسی کارشناسانه و اقناع افکارعمومی و نخبگانی همراه باشد در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛ نیکزاد: فقط ۲ درصد کشور زیرِ ساخت شهر‌ها رفته / قانون دریافت مالیات از خانه‌های خالی نتیجه خواهد داد امروز حق مسکن کارگران تعیین تکلیف می شود؟
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۳
کد خبر: 74837
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
آیت‌الله دری نجف‌آبادی:

ریشه برخی آسیب‌های اجتماعی در جامعه به رعایت نکردن عفاف و حجاب بازمی‌گردد

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه ریشه برخی آسیب‌های اجتماعی در جامعه به رعایت نکردن عفاف و حجاب بازمی‌گردد، افزود: اگر در جامعه عفاف و حجاب رعایت نشود و مظاهر فساد باشد به دنبال آن آسیب‌های دیگری به وجود می‌آید که مانع رشد و تعالی جامعه اسلامی خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی امروز در همایش حجاب و عفاف گفت: علت افول اخلاق در بسیاری از کشورها، بی‌توجهی به فرهنگ عفاف و حجاب نبود عفت و حیا است.

وی با بیان اینکه ریشه برخی آسیب‌های اجتماعی در جامعه به رعایت نکردن عفاف و حجاب بازمی‌گردد، افزود: اگر در جامعه عفاف و حجاب رعایت نشود و مظاهر فساد باشد به دنبال آن آسیب‌های دیگری بوجود می آید که مانع رشد و تعالی جامعه اسلامی خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: تبیین نتایج دنیوی و اخروی حجاب و عفاف باید در کنار هم از سوی رسانه‌ها به خصوص رسانه ملی تبلیغ شود، چرا که در فرهنگ اسلامی بیش از پرداختن به نتایج اخروی به نتایج دنیوی یک عمل حسنه پرداخته شده است.

دری نجف‌آبادی اضافه کرد: رعایت حجاب و عفاف به عنوان میراث گرانبهای اهل‌بیت(ع) یک تکلیف الهی و دینی است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد زیرا در سایه حفظ حرمت‌ها و شئونات اسلامی است که دایره گناه روز به روز کوچکتر شده و معنویت و نشاط در جامعه گسترش می‌یابد.

وی بیان کرد: دشمنان اسلام و جوامع غربی به دنبال کمرنگ کردن فرهنگ عفاف و حجاب در جهان اسلام به خصوص جامعه ایران هستند چرا که تمامی فتنه‌های ظلمانی از طریق اخلاص واقعی و رعایت عفاف کنار زده می‌شود و از این رو مردم باید نسبت به توطئه‌های دشمنان هوشیار باشند و در این راستا با دولت و دستگاه های فرهنگی همسو شوند.

انتهای پیام/

captcha