شکست تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران انزوای سیاسی آمریکا را نمایان تر کرد میزان فوت ناشی از کرونا در استان مرکزی در مردادماه 2.5برابر تیرماه شده است/ بسیج در نظارت بر برگزاری صحیح عزاداری، تبلیغات اسلامی را کمک کند مرگ راکب موتورسیکلت در برخورد با خودرو پس از دو هفته شکنجه در استخبارات عراق، حکم اعدامم صادر شد/ وحدت، رمز پیروزی رزمندگان ایرانیِ اسیر در زندان های رژیم بعث نفت خریداری شده توسط مردم کجا و چگونه مصرف خواهد شد؟ 4 در 93؛ دربی مرگ!/ زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند؟ تصاویر/ برداشت سیب زمینی از مزارع همدان سپاه پاسداران: توافق امارات و رژیم صهیونیستی حماقتی تاریخی و محکوم به شکست است زیان انباشته در «بانک شهر» 7 برابر شد/ شرکت زیان‌ده با صف خرید سنگین در بورس کشتی‌های توقیف‌شده ایرانی نبودند/ امارات خطای بزرگی مرتکب شد
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
کد خبر: 74803
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۲

جام جهانی به تعویق افتاد/ فیفا برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را به پاییز موکول کرد

به علت شیوع ویروس کرونا و اختلال در روند برگزاری رویدادهای فوتبالی، فیفا طی بیانیه‌ای جام جهانی قطر را به تاریخ دیگری موکول کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از وب سایت فیفا، برنامه بازی های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعلام شده است. روز 21 نوامبر 2022 (30 آبان 1401) و در ساعت 13 به وقت محلی (11:30 صبح به وقت تهران)، بازی افتتاحیه جام جهانی در ورزشگاه البیت برگزار می شود. بازی فینال هم روز 18 دسامبر در ورزشگاه لوصیل برگزار می شود.

برنامه بازی‌های مرحله گروهی به این شکل سازماندهی شده که تیم‌ها به اندازه کافی وقت برای استراحت داشته باشند. دور مقدماتی جام جهانی 2022 قطر 12 روز طول می کشد.

captcha