استفاده 70درصد از شهروندان استان مرکزی از ماسک/ برگزاری مراسم عزاداری محرم در فضای سرپوشیده، ممنوع شکست تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران انزوای سیاسی آمریکا را نمایان تر کرد میزان فوت ناشی از کرونا در استان مرکزی در مردادماه 2.5برابر تیرماه شده است/ بسیج در نظارت بر برگزاری صحیح عزاداری، تبلیغات اسلامی را کمک کند مرگ راکب موتورسیکلت در برخورد با خودرو پس از دو هفته شکنجه در استخبارات عراق، حکم اعدامم صادر شد/ وحدت، رمز پیروزی رزمندگان ایرانیِ اسیر در زندان های رژیم بعث نفت خریداری شده توسط مردم کجا و چگونه مصرف خواهد شد؟ 4 در 93؛ دربی مرگ!/ زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند؟ تصاویر/ برداشت سیب زمینی از مزارع همدان سپاه پاسداران: توافق امارات و رژیم صهیونیستی حماقتی تاریخی و محکوم به شکست است زیان انباشته در «بانک شهر» 7 برابر شد/ شرکت زیان‌ده با صف خرید سنگین در بورس
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵
کد خبر: 74802
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱

هم صدایی دبیر جشنواره فیلم فجر با عناصر ضد انقلاب!

«ابراهیم داروغه زاده» دبیر جشنواره فیلم فجر در راستای سلبریتی ها، ضد انقلاب، سلطنت طلبان و شبکه های اجتماعی معاند، هشتگ «اعدام نکنید» را توییت کرده و با ژست حقوق بشری به دامنه این جریان پیوسته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شب گذشته همزمان با انتشار خبر حکم دستگاه قضایی برای سه سارق مسلح و برهم زننده امنیت عمومی، عناصر ضد انقلاب هجمه وسیعی را با هشتگ «اعدام نکنید» شروع کردند و در کوتاهترین زمان با حمایت سلطنت طلبان، منافقین و بازوی رسانه ای سعودی ها توانستند آن را به ترند جهانی تبدیل کنند.

این درحالی است که برخی در داخل همصدا با جریان ضد انقلاب حضور قابل تاملی در فضای مجازی داشته و از این حرکت حمایت کردند.

«ابراهیم داروغه زاده» دبیر جشنواره فیلم فجر نیز هم راستا با سلبریتی ها، ضد انقلاب ، سلطنت طلبان و شبکه های اجتماعی معاند، هشتگ «اعدام نکنید» را توییت کرده و با ژست حقوق بشری به دامنه این جریان پیوسته است.

وی که مورد وثوق وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون مطبوعاتی وی قرار دارد به این توییت بسنده نکرده و در ادامه با ژست های شبه روشنفکرانه خود پا را فراتر گذاشته است.

داروغه زاده در توییت دیگری خود را در قامت قاضی تجسم کرده و با تخفیف حکم این سه متهم گفته است:«جرمشان آتش زدن بانک است»! این اظهار نظر در حالی است که احتمالا وی به جزئیات پرونده این افراد دسترسی ندارد.

اینکه بازوی رسانه ای سعودی ها، منافقین، ضد انقلاب، سلطنت طلبان و همه مدعیان حقوق بشر یک شبه علیه جمهور اسلامی ایران هجمه همه جانبه داشته باشند نه برای مردم ایران جای تعجب دارد و نه کسی نسبت به این اقدام پاسخگوست اما اینکه دبیر جشنواره فیلم فجر در قامت چهره موجه از نظر وزیر فرهنگ و معاون مطبوعاتی وی اینچنین به دست و پا زدن های تامل برانگیز مبادرت کرده، هم جای سوال و تعجب است و هم پاسخگویی جناب وزیر را می طلبد.

انتهای پیام/

captcha