ایران جمهوری آذربایجان و ارمنستان را به خویشتنداری دعوت کرد اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود اصلاح قیمت نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد آماده سازی مصلی بیت المقدس اراک برای تزریق سریع واکسن به افراد تحولات منطقه محور دیدارهای فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید «فغانی» دیدار سایپا و آلومینیوم را در تهران سوت می زند روحانی با چه سندی ادعا می‌کند مذاکرات در اسفند به نتیجه رسیده است موج حمله به انتخابات از لندن به تهران رسید / چه کسی در جبهه اصلاحات نفوذی است؟ هوای اراک و ساوه در وضعیت ناسالم قرار گرفت/ گرد و خاک در راه استان مرکزی واکسیناسیون معلمان بدون تاریخ معلوم/ مدارس مهر امسال حضوری می‌شوند؟
شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۲
کد خبر: 74777
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۵
جهادگران سلامت بار دیگر کادر درمان را یاری می کنند

مرحله دوم کمک مومنانه در راه است/ آمادگی 60 کارگاه جهادی تولید ماسک استان مرکزی برای مقابله با موج دوم شیوع کرونا

محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی، گفت: با توجه به شیوع موج دوم کرونا، کمک های مومنانه، تولید ماسک و اعزام جهادگران عرصه سلامت برای کمک به کادر درمان را در برنامه داریم.

امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص اقدامات این سازمان و گروه های جهادی در موج دوم شیوع کرونا، گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا، قرار است موج دوم کمک های مومنانه طی سه مرحله (حدودا هر ماه یک مرحله) صورت بگیرد.

وی با اشاره به تولید بیش از 2میلیون و 300هزار ماسک رایگان از آغاز شیوع کرونا، افزود: این تعداد ماسک در 60 کارگاه تولید ماسک در سطح استان توسط گروه های جهادی تولید شده است.

محترمی با اشاره به کاهش فعالیت این کارگاه ها طی هفته های اخیر به دلیل کاهش تقاضا، تصریح کرد: برای موج دوم شیوع کرونا، قرار است تمامی این کارگاه ها مجددا فعالیت خود را آغاز کنند تا بتوانند نیاز جامعه به این محصول را تامین کنند.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی ادامه داد: بحث بعدی حضور دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی، افراد متخصص در رشته های بهداشت و درمان و داوطلبان بسیج طلاب در بخش های کرونایی است تا به کمک کادر درمان رفته و در این روزها که تعداد مبتلایان زیاد شده، بتوانند اندکی از بار زحمات کادر درمان را به دوش بگیرند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار