شکست تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران انزوای سیاسی آمریکا را نمایان تر کرد میزان فوت ناشی از کرونا در استان مرکزی در مردادماه 2.5برابر تیرماه شده است/ بسیج در نظارت بر برگزاری صحیح عزاداری، تبلیغات اسلامی را کمک کند مرگ راکب موتورسیکلت در برخورد با خودرو پس از دو هفته شکنجه در استخبارات عراق، حکم اعدامم صادر شد/ وحدت، رمز پیروزی رزمندگان ایرانیِ اسیر در زندان های رژیم بعث نفت خریداری شده توسط مردم کجا و چگونه مصرف خواهد شد؟ 4 در 93؛ دربی مرگ!/ زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند؟ تصاویر/ برداشت سیب زمینی از مزارع همدان سپاه پاسداران: توافق امارات و رژیم صهیونیستی حماقتی تاریخی و محکوم به شکست است زیان انباشته در «بانک شهر» 7 برابر شد/ شرکت زیان‌ده با صف خرید سنگین در بورس کشتی‌های توقیف‌شده ایرانی نبودند/ امارات خطای بزرگی مرتکب شد
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
کد خبر: 74777
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۵
جهادگران سلامت بار دیگر کادر درمان را یاری می کنند

مرحله دوم کمک مومنانه در راه است/ آمادگی 60 کارگاه جهادی تولید ماسک استان مرکزی برای مقابله با موج دوم شیوع کرونا

محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی، گفت: با توجه به شیوع موج دوم کرونا، کمک های مومنانه، تولید ماسک و اعزام جهادگران عرصه سلامت برای کمک به کادر درمان را در برنامه داریم.

امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص اقدامات این سازمان و گروه های جهادی در موج دوم شیوع کرونا، گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا، قرار است موج دوم کمک های مومنانه طی سه مرحله (حدودا هر ماه یک مرحله) صورت بگیرد.

وی با اشاره به تولید بیش از 2میلیون و 300هزار ماسک رایگان از آغاز شیوع کرونا، افزود: این تعداد ماسک در 60 کارگاه تولید ماسک در سطح استان توسط گروه های جهادی تولید شده است.

محترمی با اشاره به کاهش فعالیت این کارگاه ها طی هفته های اخیر به دلیل کاهش تقاضا، تصریح کرد: برای موج دوم شیوع کرونا، قرار است تمامی این کارگاه ها مجددا فعالیت خود را آغاز کنند تا بتوانند نیاز جامعه به این محصول را تامین کنند.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی ادامه داد: بحث بعدی حضور دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی، افراد متخصص در رشته های بهداشت و درمان و داوطلبان بسیج طلاب در بخش های کرونایی است تا به کمک کادر درمان رفته و در این روزها که تعداد مبتلایان زیاد شده، بتوانند اندکی از بار زحمات کادر درمان را به دوش بگیرند.

انتهای پیام/

captcha