ضیافت غدیر با مشارکت عموم مردم در حال برگزاری است/ توزیع 1.5تن گوشت قربانی میان نیازمندان ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم حاشیه جشن قهرمانی پرسپولیس| بی نظمی در مراسم و حضور استوکس در جشن/ تعارف حسینی و رسول پناه برای بالا بردن جام! درس‌هایی که از خطبه‌ غدیر باید آموخت گام دوم رزمایش کمک مومنانه در فراهان آغاز شد زنده نگه‌داشتن غدیر، زنده نگه‌داشتن اسلام است/ امامت یعنی اوج مطلوب اداره جامعه دلار ۲۴ هزارتومانی بی ربط و غیر واقعی/ ۲۵۰صادرکننده متخلف معرفی‌شده به قوه قضائیه چه کسانی بودند؟ روبرتو کارلوس ایران کیست؟ پرسپولیس صفر - ذوب آهن یک/ یحیی باخت و جام گرفت چرا برایان هوک استعفا کرد؟
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
کد خبر: 74747
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴

حوادث رانندگی استان مرکزی 3 کشته و مصدوم بر جای گذاشت

حوادث رانندگی روز گذشته استان2 کشته و یک مجروح در پی داشت .

به گزارش دیار آفتاب؛حوادث رانندگی روز گذشته استان2 کشته و یک مجروح در پی داشت .

در نخستین سانحه رانندگی که در حدود ساعت 04:50 روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون ایسوزو با تریلی ولوو در کیلومتر 18 محور ساوه- تهران رخ داد، سرنشین کامیون ایسوز بر اثر شدت جراحات وارده در صحنه تصادف، فوت و راننده آن نیز مجروح و از سوی نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.

 علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان تصادفات پلیس راه " عدم توجه به جلو ناشی از بی احتیاطی از سوی راننده کامیون ایسوزو" بیان شده است.

در سانحه‌ای دیگر که در حدود ساعت 17:48 همین روز بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه موتورسیکلت در کیلومتر 9 محور اراک- قم به وقوع پیوست، راکب موتورسیکلت مجروح و ازسوی نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل که پس ازگذشت اندک زمانی بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

 بر اساس اعلام کارشناسان " عدم توجه به جلو از سوی راننده خودروی پراید"علت وقوع این حادثه گزارش شده است.

انتهای پیام/

captcha