کمک مؤمنانه یاری گر اقشار آسیب‌پذیر جامعه است /همدلی ملت ایران در دنیا بی‌نظیر است کشف ساختارهای معماری دوره ساسانی در تپه «قزل‌قلعه» فراهان مدیریت بازار خودرو با روش قرعه کشی؛ قیمت خودرو همچنان گران! نباید چینی‌ها را بدون جایگزین از دست می دادیم جهاد اسلامی: رژیم صهیونیستی هرگز قادر به پیروزی در برابر مقاومت نخواهد بود شرکت‌های دارویی چقدر ارز دولتی دریافت کرده‌اند؟ + اسامی پرونده| تناقض ارشاد درباره ممیزی‌های نمایش خانگی؛ (6) از همراهی دوربین در اتاق خواب تا دغدغه تغییر جنسیت دختر خانواده! دولت تار و پود فرش دستباف را قیچی کرد/ توانایی مدیریت صنعت فرش توسط تاجران سعودی‌ها چگونه به یک بازنده بزرگ در شمال یمن تبدیل شدند؟ / رزمندگان یمنی در آستانه تکمیل روزهای سیاه متجاوزان در استان الجوف + نقشه میدانی افزایش ریسک سرمایه‌گذاران بورس به دلیل اختلال هسته معاملات
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
کد خبر: 74732
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
محسن رضایی در گفتگو با دانا؛

نمی‌توانند تحریم‌های تسلیحاتی را علیه ایران اعمال کنند/ برای تامین نیاز کشور روی پای خودمان ایستادیم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: خوابی که آمریکا برای جمهوری اسلامی ایران دیده است غیر عملیاتی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ «محسن رضایی»، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ درباره تصمیم شورای امنیت سازمان ملل بر تحریم های تسلیحاتی علیه جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: آمریکا حیات مادام العمر ندارد که بخواهد مدام کشوری را تحریم کند.

وی با بیان اینکه در دوره‌ای هستیم که یال و کوپال آمریکا دیگر از بین رفته است افزود: در جلسه اخیر شورای امنیت هرچقدر پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا برای اعمال فشارهای بیشتر علیه جمهوری اسلامی ایران تلاش کرد به نتیجه‌ای نرسید.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه رویای تحریم های مادام ایران برای آمریکا یک رویای تحقق نیافته خواهد بود تاکید کرد: خوابی که برای ایران دیدند غیر عملیاتی است و نمی توانند تحریم های تسلیحاتی را علیه ایران اعمال کنند.

رضایی با اشاره به اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران در زمینه دستیابی به تجهیزات تسلیحاتی به خودکفایی رسیده است تصریح کرد: برای تامین نیاز کشور روی پای خودمان ایستادیم ضمن اینکه کشورهای دیگری در دنیا به جز آمریکا هستند که در این زمینه با ما همکاری می کنند.

وی با اشاره به اینکه آینده دیگر از آن آمریکا نیست خاطرنشان کرد: آینده دنیا افول آمریکاست که نخواهد توانست علیه ایران اعمال تحریم تسلیحاتی کند.

رضایی یادآور شد: تحریم تسلیحاتی علبه جمهوری اسلامی ایران در توانمندی های کشور تاثیری نخواهد داشت.

انتهاییام/ک 

captcha