شکست تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران انزوای سیاسی آمریکا را نمایان تر کرد میزان فوت ناشی از کرونا در استان مرکزی در مردادماه 2.5برابر تیرماه شده است/ بسیج در نظارت بر برگزاری صحیح عزاداری، تبلیغات اسلامی را کمک کند مرگ راکب موتورسیکلت در برخورد با خودرو پس از دو هفته شکنجه در استخبارات عراق، حکم اعدامم صادر شد/ وحدت، رمز پیروزی رزمندگان ایرانیِ اسیر در زندان های رژیم بعث نفت خریداری شده توسط مردم کجا و چگونه مصرف خواهد شد؟ 4 در 93؛ دربی مرگ!/ زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند؟ تصاویر/ برداشت سیب زمینی از مزارع همدان سپاه پاسداران: توافق امارات و رژیم صهیونیستی حماقتی تاریخی و محکوم به شکست است زیان انباشته در «بانک شهر» 7 برابر شد/ شرکت زیان‌ده با صف خرید سنگین در بورس کشتی‌های توقیف‌شده ایرانی نبودند/ امارات خطای بزرگی مرتکب شد
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳
کد خبر: 74724
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۸
مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی:

بازسازی و احیای زمین چمن تفرش به 3 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی با بیان این مطلب که بازسازی و احیای مجدد زمین چمن، 3 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، گفت: این اعتبار از طریق اعتبارات شهرستانی، اعتبارات ملی و سایر منابع قابل تامین است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حقدادی مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی در گفتگو با ندای تفرش در خصوص مشکلات زمین چمن تفرش گفت: با توجه به پیگیریهای برخی از مسئولین شهرستان در روزهای گذشته، قرار است بازدید میدانی از زمین چمن تفرش انجام شود تا بتوان به صورت قطعی درباره اقدامات بعدی تصمیم گیری کرد.

حقدادی، با بیان این مطلب که بنابر نظرات کارشناسی، ترمیم زمین چمن تفرش با چمن طبیعی تصمیم گیری شده است، اظهار کرد: با توجه به عدم وجود زمین چمن طبیعی در شهرستان می بایست در اولویت اول، زمین چمن طبیعی در تفرش را مجددا احیا شود.

وی، نبود آب کشاورزی و زراعی جهت آبیاری زمین چمن را از مشکلات اساسی زمین چمن تفرش عنوان کرد و افزود: با توجه به کمبود منابع آب و مسائل زیست محیطی آبیاری زمین چمن مقرون به صرفه اقتصادی نیست ولی می توان برنامه ریزی های در جهت تامین آب زمین چمن انجام داد تا بتوان در مراحل بعدی در جهت بهسازی زمین چمن تصمیم گیری کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی با بیان این مطلب که بازسازی و احیای مجدد زمین چمن، 3 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، ادامه داد: این اعتبار از طریق اعتبارات شهرستانی، اعتبارات ملی و سایر منابع قابل تامین است.

حقدادی در خصوص میزان تخصیص اعتبارات به زمین چمن تفرش در سالهای گذشته، بیان کرد: با توجه به محدودیتهای اعتباری و اهمیت رفع مشکلات استخر تفرش، در جهت بازسازی استخر اعتبارات واگذار شد. اما در سال 99 تمرکز اصلی در جهت رفع مشکلات زمین چمن تفرش است و در صورت تخصیص اعتبارات می توان اقدامات را اجرایی کرد.

وی خاطر نشان کرد: همچنین در پی بازدید معاون پارلمانی و امور استانهای وزارت ورزش و جوانان در بهمن ماه سال گذشته پیگیریهایی از وزرات ورزش انجام شده است. در صورت اختصاص اعتبارات از منابع ملی و کمیته برنامه ریزی شهرستان می توان بهسازی مجموعه ورزشی امام خمینی(ره) به خصوص زمین چمن را آغاز کرد.

انتهای پیام/

captcha