استفاده 70درصد از شهروندان استان مرکزی از ماسک/ برگزاری مراسم عزاداری محرم در فضای سرپوشیده، ممنوع شکست تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران انزوای سیاسی آمریکا را نمایان تر کرد میزان فوت ناشی از کرونا در استان مرکزی در مردادماه 2.5برابر تیرماه شده است/ بسیج در نظارت بر برگزاری صحیح عزاداری، تبلیغات اسلامی را کمک کند مرگ راکب موتورسیکلت در برخورد با خودرو پس از دو هفته شکنجه در استخبارات عراق، حکم اعدامم صادر شد/ وحدت، رمز پیروزی رزمندگان ایرانیِ اسیر در زندان های رژیم بعث نفت خریداری شده توسط مردم کجا و چگونه مصرف خواهد شد؟ 4 در 93؛ دربی مرگ!/ زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند؟ تصاویر/ برداشت سیب زمینی از مزارع همدان سپاه پاسداران: توافق امارات و رژیم صهیونیستی حماقتی تاریخی و محکوم به شکست است زیان انباشته در «بانک شهر» 7 برابر شد/ شرکت زیان‌ده با صف خرید سنگین در بورس
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷
کد خبر: 74693
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰

كلاهبرداري 58 ميلياردي با فروش غيرقانوني واحدهاي مسكوني در اراك

فرمانده انتظامي استان مرکزی از دستگيري فردي كه با شگردي متقلبانه و غيرقانوني شش واحد مسكوني مربوط به يكي از ادارات دولتي را به قيمت 58 ميليارد ريال به فروش رسانيده بود،‌ در تحقيقات كارآگاهان پليس آگاهي استان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار "حسن مفخمي" شهرستاني فرمانده انتظامي استان مرکزی امروز در جمع خبرنگاران گفت: كارآگاهان اداره مبارزه با جعل و كلاهبرداري پليس آگاهي استان در انجام تحقيقاتي از فروش غيرقانوني تعدادي از واحدهاي مسكوني تازه ساز يكي از ادارات دولتي در شهرستان اراك مطلع شدند.

وي افزود: با آغاز تحقيقات تخصصي پليس و با دعوت از نماينده حقوقي اين اداره در روند اقدامات كارشناسي مشخص شد كه متهم پرونده با ترفندي متقلبانه تعداد شش واحد مسكوني اين اداره را به فروش رسانيده و از خريداران كلاهبرداري كرده است.

اين مقام ارشد انتظامي در استان مركزي تصريح كرد: در فرايند رسيدگي به اين پرونده، شش خريدار اين واحدهاي مسكوني شناسايي شدند و با طرح شكايت از سوي آنان و با هماهنگي انجام شده با مرجع قضائي، دستگيري فرد كلاهبردار در دستور كار پليس قرار گرفت.

 مفخمي شهرستاني اضافه كرد: در عملياتي متهم پرونده دستگير و در مراحل بازجويي هاي پليس به شش فقره كلاهبرداري به ارزش 58 ميليارد ريال با فروش شش واحد مسكوني به شش نفر از شهروندان اراكي اعتراف كرد.

فرمانده انتظامي استان مركزي خاطرنشان كرد: پرونده تشكيل شده در اين خصوص به مرجع قضائي ارسال و متهم با صدور قرار قانوني روانه زندان شد.

انتهای پیام/

captcha