توزيع 4350بسته حمايتي در مرحله دوم رزمايش كمك مومنانه ۹۳ درصد مطالبات گندمکاران پرداخت شد/ رشد ۷ درصدی خرید تضمینی کارگران «هپکو» مطالباتشان را از طریق شورای اسلامی کار پیگیری کنند گلیم نقش برجسته خمین امام کاظم(ع) در زمینه تربیت اندیشمندان تلاش‌های فوق‌العاده‌ای داشتند حوزه ارتباط صنعت با دانشگاه نیازمند یک کار زیربنایی است/ نیازمند ارتقای ارتباط صنعت و دانشگاه در سند چشم‌انداز 20 ساله هستیم خريداري 300 هزار تن گندم در استان مرکزی/80 درصد مطالبات كشاورزان پرداخت شد مرمت و رنگ آمیزی مدارس تفرش توسط جهادگران بسیجی تصویب 64طرح تحقیقاتی درباره کرونا در استان مرکزی/ پژوهش بر روی دو طرح «سازمان بهداشت جهانی» توسط محققان استان مرکزی امام موسی کاظم (ع) همه زندگی خود را وقف جهاد مقدس ساخته بود
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹
کد خبر: 74651
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸

برپایی ایستگاه حجاب و عفاف در فراهان

ایستگاه حجاب و عفاف به‌ مناسبت هفته حجاب و عفاف در فراهان برپا شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ ایستگاه حجاب و عفاف به‌ مناسبت هفته حجاب و عفاف در فراهان برپاشده است.

در این ایستگاه‌ها علاوه ‌بر تجلیل از بانوان محجبه، بانوان بدحجاب بسته‌های فرهنگی و هدایایی به آنها اهدا می‌شود.

نرگس لطفی فر یکی از اعضای این گروه در گفتگو با فراهان خبر گفت: آیات و روایات زیادی درباره حفظ حجاب وجود دارد که نشان از اهمیت این امر واجب الهی دارد.

وی افزود: نهادینه‌سازی فرهنگ حجاب و عفاف به‌عنوان یکی از ضرورت‌های باورهای دینی است، برای نهادینه‌سازی، گسترش و حفظ فرهنگ عفاف و حجاب باید از همه توانایی‌ها، اختیارات و امکانات موجود در کشور بهره گرفت.

لطفی فر اظهار کرد  :حجاب از دغدغه شهدا بوده و ما در مقابل خون شهدا مسئولیم و برای اینکه در فردای قیامت در مقابل آنان سربلند باشیم باید در ترویج این مسئله تلاش کنیم.

وی با اشاره به دعوت از خواهران بدحجاب به حجاب اظهار کرد: دین ما دین محبت است بنابراین اگر قرار است امربه‌معروف و نهی از منکر شود، می‎بایستی با ملاطفت و از روش‌های خلاقانه و نوآورانه برخورد شود.

لطفی فر خاطرنشان کرد: زن با رعایت حجاب اسلامی، به تهذیب و تزکیه نفس و ملکات نفسانی پرداخته و قرب الهی را فراهم ساخته و زمینه رشد معنوی مردان را هم در اثر حفظ نگاه فراهم می‌کند.

انتهای پیام/

captcha