تقویم آموزشی دانشگاه اراک برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد دستگیری سارق خودرو و محتویات خودرو در اراک/ اعتراف به 30 فقره سرقت کمباین سازی اراک توان تأمین نیاز داخل به کمباین برنج را دارد/ جهش تولید نیازمند حمایت است طرح جدید نمایندگان برای تغییر سهمیه بندی بنزین رشد ۸۳ درصدی مشارکت‌های مردمی در فراهان هدف اصلی تحولات لبنان ضربه زدن به محور مقاومت است رزمایش کمک مؤمنانه در شازند دیدار فاتحان شیاکوه در اراک دعوت 4 فوتسالیست استان مرکزی به اردوی انتخابی تیم ملی توزیع 2000 بسته اطعام غدیر در مناطق حاشیه نشین اراک
یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
کد خبر: 74646
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
چرا آبی‌ها پیروز نمی‌شوند؟

استقلال همچنان در سراشیبی سقوط/ فقط دو امتیاز از چهار بازی آخر!

آبی پوشان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر در خانه خود مقابل تراکتور متوقف شدند تا روند امتیازگیری آنها همچنان شرایط نامطلوبی داشته باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرنگار مهر، هفته بیست و چهارم لیگ برتر با انجام ۵ بازی ادامه یافت که در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها استقلال در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی میزبان تراکتور بود. دو تیم در حالی برابر هم به میدان رفتند که دیدار نیم فصل نخست آنها در تبریز با پیروزی ۴ بر ۲ آبی‌های پایتخت به اتمام رسیده بود.

شاگردان مجیدی گرچه در این دیدار برتری نسبی نسبت به میهمان خود داشتند و در دقایقی از نیمه دوم سرخ پوشان را تحت فشار گذاشتند و یکی دو بار هم با بدشانسی به گل نرسیدند و حتی یکبار توسط قائدی تیر دروازه میهمان خود را به لرزه در آوردند، اما در مجموع بازی دلچسب و تماشاگر پسندی ارائه ندادند.

آبی پوشان که در ۳ هفته گذشته هم امتیازات مهمی را از دست داده بودند، در این بازی هم ۲ امتیاز مهم دیگر از دست دادند تا فاصله شان با صدر جدول همچنان در حال افزایش باشد.

استقلالی‌ها در ۴ بازی آخر خود در لیگ برتر پیروز نشده‌اند و با ۲ شکست و ۲ نتیجه مساوی، این ۴ بازی را پشت سر گذاشته‌اند. کسب تنها ۲ امتیاز و از دست دادن ۱۰ امتیاز نشان از روند منفی این تیم در امتیازگیری ۴ هفته پایانی است.

تیم استقلال در پایان هفته بیست و چهارم لیگ برتر با ۲۳ بازی و ۳۸ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد. آنها هفته بیست و پنجم میهمان صنعت نفتی هستند که با یک امتیاز کمتر از این تیم در جایگاه هفتم قرار دارد و این بدان معناست که همین جایگاه هم در خطر از دست رفتن قرار دارد.

کد خبر 4971568

captcha